![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«7 кілометр» запрошує за ковдрами та іншим «теплим» текстилем
14:14 / 14.09.2022
ОДЕСА, 14 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують великий асортимент товарів для комфортного сну. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр». В повідомленні підприємства сказано: Великий асортимент постільних речей робить «Сьомий кілометр» центром тяжіння для бажаючих придбати домашній текстиль оптом та в роздріб за хорошою ціною. Товари для комфортного сну у великому асортименті представлені на усіх торгових майданчиках ринку. Всі бажаючі можуть придбати оптом і в роздріб ортопедичні матраци, подушки з силіконовим, гречаним, кукурудзяним, лляним волокном, пухом або екологічними наповнювачами. У продажу на ринку — ортопедичні та гіпоалергенні подушки. Вибір ковдр на «7 км» — дуже величезний, відрізняються вони за наповнювачем та текстурою, гарні відчуття та тепла затишність взимку гарантована! На Промтоварному ринку «7 кілометр» завжди в наявності вишукані пледи та покривала з натуральних та сумішевих матеріалів з різними принтами. Багато підприємців є представниками виробників або прямими постачальниками постільних речей, тому ціни максимально наближені до відпускної ціни виробника. Великий асортиментний ряд високоякісних товарів для комфортного сну дозволяє оптовим покупцям зробити оптимальний вибір для власного магазину, а роздрібним — вибрати товар, що відповідає його індивідуальним запитам. Запрошуємо на Промринок «7 кілометр»! *** ДОВІДКА: Графік роботи Промтоварного ринку: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, у суботу та неділю — з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний. Адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.
Останні новини:
14:24 22.05.2026
13:29 22.05.2026
13:07 22.05.2026
12:51 22.05.2026
12:27 22.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019 |