ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«7 кілометр» святкує своє 33-річчя
13:47 / 20.12.2022
Торгівля

ОДЕСА, 20 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Адміністрація, підприємці та працівники Промтоварного ринку «7 кілометр» відзначають 33-річчя від його заснування.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр».

В повідомленні підприємства сказано:

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ РИНОК!

Промтоварний ринок «7 кілометр» відзначає 33 річницю від дня свого заснування! Вік зрілості та досконалості ми зустрічаємо, на жаль, у критичних обставинах та з важким серцем – наша країна, наші люди та наше підприємство переживають найтяжче випробування у своїй історії.

Тем не менш, ринок та підприємці гідно зустріли новий виклик і працюють на благо України, як завжди, виявляючи стійкість та активність. Ті, хто залишився на ринку – а це більшість його робітників, заново відбудовували всю роботу – від пошуку постачальників до нових логістичних маршрутів, підприємство шукає всі можливості, щоби стабільно працювати під час тотального дефіциту електроенергії, нестачі співробітників, обмежених ресурсів. Безліч співробітників та підприємців «7 кілометрів» пішли на фронт, всі ми з перших днів надаємо величезну благодійну підтримку тим, хто її потребує.

Зараз робота Промтоварного ринку «7 кілометр» спрямована на підтримку економіки України, збереження її цілісності та, безсумнівно, прагнення якнайшвидшої перемоги та довгоочікуваного миру!

Віримо в Україну та майбутнє! З днем народження, улюблений ринок!


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Галерея #ARTODESSA Літнього театру Міського саду запрошує на виставку фоторобіт Георгія Гергаї «ЕНСО»
Георгій Вікторович Гергая — одеський фотограф, Почесний член НСФХУ. Виставка присвячена 85-річчю автора. В експозиції представлені автопортрети з проекту “ЕНСО”. Проект створено при підтримці Одеської обласної організації НСФХУ.

Останні новини:
17:13 21.05.2026
16:34 21.05.2026
16:14 21.05.2026
15:28 21.05.2026
15:17 21.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013