ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На «7 кілометрі» — великий вибір господарчих товарів
16:12 / 05.06.2023
Торгівля

ОДЕСА, 05 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують значний асортимент господарських товарів для дому, обіцяючи найкращі ціни на них.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр».

У повідомленні підприємства сказано:

Промтоварний ринок «7 кілометр» — найвигідніший майданчик для купівлі товарів для дому будь-якого призначення! Сьогодні на ринку представлено тисячі найменувань товарів господарської групи, багато з яких виробляються в Україні, що позначається на ціні та знанні побажань споживача.

У нас ви можете вигідно придбати побутову хімію, органічні засоби для душа, кухні, прання, сантехніки, прибирання ті інші ефективні засоби для чистоти та затишку в домі.

Запрошуємо за господарськими товарами на Промринок «7 км»! Наша адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20

Час роботи у червні: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, субота та неділя — з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний.


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
10:36 20.08.2026
09:41 20.08.2026
09:33 20.08.2026
08:54 20.08.2026
08:31 20.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017