ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На «7 кілометрі» – великий вибір товарів до Геловіну
15:16 / 28.10.2024
Торгівля

ОДЕСА, 28 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують значний асортимент костюмів та інших товарів для відзначення Геловіну.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр».

У повідомленні підприємства сказано:

Вигнати з дому та офісу всіх злих духів у Геловін допоможе Промтоварний ринок «7 кілометр» — на його торгових комплексах («Милка», 5-й майданчик, Харківський майданчик) у продажу оптом і в роздріб можна знайти різні тематичні товари та декор.

Створити відповідну обстановку іронічного жаху допоможуть різні тематичні прикраси, гірлянди, фігури, павутини, дрібні специфічні запчастини, наклейки, повноцінні композиції.

Запрошуємо на Промтоварний ринок «7 кілометр» — безліч товарів для всіх свят та яскравих вражень!

Наша адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20

Час роботи: з понеділка по четвер – з 6:00 до 15:00, субота та неділя – з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
20:52 30.07.2026
20:03 30.07.2026
18:22 30.07.2026
17:41 30.07.2026
17:27 30.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018