![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На «7 кілометрі» – великий вибір теплого взуття
15:24 / 22.01.2026
ОДЕСА, 22 СІЧНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують значний асортимент взуття для холодних пір року. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр». В повідомленні підприємства сказано: Тепло крокує поруч🏃♀️➡️🏃➡️ Нагадуємо, що на промтоварному ринку «7 кілометр» представлений широкий асортимент зимового взуття, яке поєднує у собі комфорт, надійний захист від холоду та сучасний дизайн. Тут легко знайти пару для будь-яких погодних умов. У торговельних павільйонах ринку можна обрати тепле взуття для жінок, чоловіків і дітей: чоботи, напівчоботи, черевики, уггі та інші моделі. Натуральне й штучне хутро, утеплені підкладки, щільні матеріали та міцні підошви забезпечують тепло й зручність навіть у морозні дні. Асортимент «7 кілометра» враховує різні смаки та потреби — від класичних моделей для щоденного носіння до спортивного й практичного взуття для активного способу життя. Різноманіття кольорів, фасонів і розмірів дозволяє підібрати ідеальну пару без компромісів. Промтоварний ринок «7 кілометр» традиційно пропонує вигідні ціни та великий вибір! Завітайте за покупками до нас! *** ДОВІДКА: Графік роботи Промтоварного ринку: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, у суботу та неділю — з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний. Адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.
Останні новини:
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026
15:30 22.01.2026
14:30 22.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |