ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«С Дунайской бассейновой больницы на водном транспорте взыскан долг в интересах Пенсионного фонда», — исполнительная служба ГУ юстиции
11:17 / 05.04.2011

ОДЕССА, 05 АПРЕЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Взыскан долг с Дунайской бассейновой больницы на водном транспорте в интересах Управления Пенсионного фонда Украины в г. Измаил, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 5 апреля, агентству сообщили в отделе государственной исполнительной службы Главного управление юстиции в Одесской области.

По информации отдела, полностью фактически выполнено резонансное исполнительное производство по выполнению требования о взыскании долга с Дунайской бассейновой больницы на водном транспорте в интересах Управления Пенсионного фонда Украины в г. Измаил в размере 81 тыс. 138,12 грн., которое находилось на принудительном исполнении в отделе государственной исполнительной службы Измаильского горрайонного управления юстиции Одесской области.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
11:40 21.12.2025
11:36 21.12.2025
11:25 21.12.2025
11:01 21.12.2025
10:31 21.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.261