![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«За последние месяцы в Одессе около одного процента парковочных мест приведено в порядок», — «Общественный контроль дорог»
14:13 / 28.09.2011
ОДЕССА, 28 СЕНТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Руководитель «Общественного контроля дорог» Cергей Дубенко заявил, что за последние месяцы только около 1% парковочных мест в Одессе приведено в порядок, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое заявление С. Дубенко сделал сегодня, 28 сентября, в ходе пресс-конференции. «Согласно решению сессии Одесского городского совета в городе Одесса находится 72 тысячи зарегистрированных парковочных мест. В более или менее нормальное состояние на сегодняшний день приведено около 1% или 500-600 парковочных мест (20 парковок в центре города)», — сказал он. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
12:29 27.06.2026
12:20 27.06.2026
10:40 27.06.2026
10:36 27.06.2026
10:31 27.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |