ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Новый тариф на проезд в маршрутках в Одессе будет озвучен в начале января», — вице-мэр
16:02 / 19.12.2012

ОДЕССА, 19 ДЕКАБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель Одесского городского головы Сергей Подгайный заявил, что новый тариф на проезд в маршрутках Одессы будет озвучен в начале января 2013 года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом С. Подгайный сообщил сегодня, 19 декабря, в ходе пресс-конференции.

«В следующем году в Одессе будет проведена детальная реформа в сфере транспорта. На сегодняшний день к нам поступают заявки от перевозчиков о повышении тарифов на проезд, о рентабельности каждого маршрута. Мы это все рассматриваем и на следующий год тщательно проведем отбор на тендерной основе и с учетом определенного тарифа, графика движения», — сказал он.

«Сегодня у нас на разные маршруты идут разные перевозчики, то есть один перевозчик, но он на разных маршрутах работает. В силу этого мы будем уравнивать экономически выгодный маршрут и перекладывать им экономически невыгодный маршрут. На сегодняшний день тариф рассчитывается, после этого он пройдет согласование в профильной комиссии, в Управлении экономики, а потом будет представлен на общественное слушание. В первых числах января планируется это уже озвучивать», — добавил вице-мэр.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
10:14 17.07.2026
10:09 17.07.2026
09:28 17.07.2026
09:17 17.07.2026
08:17 17.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013