ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Пассажиропоток Международного аэропорта «Одесса» за 4 месяца составил 247 тысяч пассажиров
09:47 / 22.05.2013

ОДЕССА, 22 МАЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — За 4 месяца пассажиропоток Международного аэропорта Одесса составил 247 тыс. пассажиров, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 22 мая, в пресс-службе Международного аэропорта «Одесса».

По информации пресс-службы, за 4 месяца пассажиропоток Международного аэропорта «Одесса» вырос на 16% по сравнению с прошлогодним аналогичным показателем и составил 247 тыс. пассажиров.

На рейсах в страны СНГ пассажиропоток увеличился почти вдвое — до 68,2 тыс. чел. Внутриукраинскими перелетами воспользовались 45,8 тыс. человек.

За указанный период было выполнено 3 тыс. 679 рейсов, что больше прошлогоднего показателя на 2%, при этом количество международных рейсов осталось на прежнем уровне, количество внутренних перелетов увеличилось на 4%.

За апрель пассажиропоток вырос на 19% и составил 72,1 тыс. чел. Пальму первенства популярности среди регулярных направлений прочно удерживают Киев, Москва, Стамбул.

В пресс-службе напомнили, что за первые 12 дней мая, большинство из которых в Украине было выходными, пассажиропоток Международного аэропорта «Одесса» возрос на 35% в сравнении с прошлым годом.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
14:34 06.06.2026
12:28 06.06.2026
11:51 06.06.2026
11:45 06.06.2026
11:43 06.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015