ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Укразализныця» запустит дополнительный летний поезд «Львов-Одесса»
13:18 / 08.07.2015

ОДЕССА, 08 ИЮЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — «Укрзализныця» для удовлетворения спроса на пассажирские перевозки в южном направлении назначила с 10 июля по 30 августа дополнительный поезд «Львов-Одесса», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 8 июля, агентству сообщили в пресс-центре «Укрзализныци».

Как сообщили в пресс-центре, «путешественников, желающих посетить этим летом Одессу, становится все больше, а железнодорожники, в свою очередь, пытаются помочь всем желающим удобно и недорого добраться желаемого побережья Черного моря для проведения отпуска или по делам.

Поэтому «Укрзализныця» для удовлетворения спроса на пассажирские перевозки в южном направлении назначила дополнительный поезд №238/237 «Львов-Одесса». Он будет курсировать с 10 июля по 30 августа.

Дополнительный поезд № 238/237 «Львов-Одесса» будет отправляться из Львова в 19:06, прибытие в Одессу – в 06:40. Обратно отправление из Одессы в 18:53, прибытие во Львов – в 08:04. Остановки предусмотрены в Злочеве, Тернополе, Хмельницком, Жмеринке, Вапнярке, Котовске, Раздельной.

Поезд будет курсировать из Львова с 10 по 30 июля через день по четным числам, а с 1 по 29 августа ― по нечетным. Из Одессы в первый рейс поезд отправится 11 июля и будет курсировать до 31 июля в этом направлении по нечетным числам, а с 2 по 30 августа – по четным».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:27 30.12.2025
17:21 30.12.2025
17:15 30.12.2025
16:24 30.12.2025
15:30 30.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.347