![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Из-за ДТП на 7 станции Люстдорфской дороги приостановлено движение трамваев
13:11 / 04.03.2016
ОДЕССА, 04 МАРТА 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Из-за столкновения двух автомобилей на рельсах на 7 станции Люстдорфской дороги приостановлено движение трамваев на данном участке пути, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 4 марта, в КП «Одесгорэлектротранс». По информации пресс-службы, в 12:50 из-за столкновения двух автомобилей на трамвайных рельсах на 7-й ст. Люстдорфской дороги приостановлено движение трамваев маршрутов №№3,27. На месте работают сотрудники полиции. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
19:38 15.07.2026
17:24 15.07.2026
16:37 15.07.2026
16:12 15.07.2026
16:06 15.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |