ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На одесские маршруты выходит третий «Одиссей МАХ»
16:24 / 06.04.2021
Транспорт

ОДЕССА, 06 АПРЕЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На территории вагоноремонтных мастерских КП «Одесмиськелектронс» состоялась презентация третьего 3-секционного вагона «Одиссей МАХ», собранного сотрудниками предприятия.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе КП «Одесгорэлектротранс».

Третий «Одиссей MAX», как и его предшественники, имеет длину почти в 31 метр, состоит из трех секций на базе кузова TatraT3, способен перевозить до 280 пассажиров одновременно при 62 посадочных местах. Трамвай-великан имеет частично низкий уровень пола и удобен для людей с инвалидностью — в его средней части есть пандус для заезда пассажиров на коляске.

Как и предыдущий «Одиссей МАХ», новый трамвай будет работать на маршруте №7 и должен будет улучшить транспортное сообщение с поселком Котовского в часы пик.

До конца года планируется сборка еще 1-2 таких трехсекционных трамваев, а третий «Одиссей МАХ» стал 25-м трамваем, собранными силами сотрудников КП «Одесгорэлектротранс» с 2016 года.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні новини:
17:44 12.08.2026
17:41 12.08.2026
16:58 12.08.2026
16:45 12.08.2026
16:38 12.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014