![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Открылись авиарейсы между Одессой в Абу-Даби
13:02 / 08.10.2021
ОДЕССА, 08 ОКТЯБРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Международный аэропорт «Одесса» начал обслуживание пассажирских рейсов компании Wizz Air в столицу Объединенных Арабских Эмиратов. Как передаёт корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице «Odesa Airport/Міжнародний аеропорт «Одеса»». Вчера, 7 октября, в аэропорту Одессы встретили первый рейс Wizz Air из Абу-Даби. Теперь путешествовать из Одессы в столицу ОАЭ можно каждый четверг, а уже с 19 декабря — дважды в неделю: по четвергам и воскресеньям. ИА «Контекст-Причерноморье» напоминает, что в разных странах мира действуют ограничения, связанные с пандемией коронавируса. И самый лучший документ, который помогает не попасть под них, — свидетельство о вакцинации от COVID-19. А получить прививку можно и в самом аэропорту «Одессы», где с августа начал работу пункт вакцинации. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
15:56 26.12.2025
15:55 26.12.2025
15:49 26.12.2025
15:47 26.12.2025
15:43 26.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.745 |