![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На одній з важливих одеських вулиць – нова смуга руху
17:17 / 26.04.2022
ОДЕСА, 26 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – По вулиці Академіка Вільямса, що пролягає в Київському районі Одеси, облаштовано три смуги руху. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: До уваги учасників дорожнього руху: внесено зміни до схеми дорожнього руху по вулиці Академіка Вільямса. Відтепер по вулиці Академіка Вільямса, перед перетином з вулицею Ільфа і Петрова з боку вулиці Академіка Корольова, облаштовано три смуги руху замість двох. Спеціалістами Комунальної установи «СМЕП» Одеської міської ради нанесено відповідну дорожню розмітку за технологією «холодний пластик» та встановлено дорожні знаки 5.16 та 5.20.3, що вказують напрямок руху смугами. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
08:39 17.04.2026
08:29 17.04.2026
08:23 17.04.2026
08:16 17.04.2026
08:12 17.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.676 |