![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Рух трасою Одеса-Рені ускладнений через ДТП з вантажівкою
13:08 / 22.10.2022
ОДЕСА, 22 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – На трасі Одеса-Рені перекинулась вантажівка та перекрила рух, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я». Про це повідомили в Службі автомобільних доріг в Одеській області. Поблизу с.Паланка, на 50 км автомобільної дороги М-15 Одеса-Рені (на м.Бухарест) сталася дорожньо-транспортна пригода за участі великовантажного транспорту, що повністю заблокував рух. В результаті аварії є постраждалі. У службі звертають увагу водіїв, що наразі рух в обидві сторони заблоковано. Для відновлення проїзду на місці подій працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, бригада швидкої допомоги, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та представники Державної прикордонної служби України. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
08:39 17.04.2026
08:29 17.04.2026
08:23 17.04.2026
08:16 17.04.2026
08:12 17.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.252 |