ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Мінінфраструктури: в Одесі відкрився інклюзивний дитячий простір
16:38 / 02.04.2024

ОДЕСА, 02 КВІТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Укрзалізниця та ЮНІСЕФ пʼятий в Україні інклюзивний дитячий простір відкрили на одеському вокзалі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

В повідомленні міністерства сказано:

Точка «Спільно» — це вже п’ятий простір, обладнаний на вокзалі спеціально для дітей, спільно ЮНІСЕФ та Укрзалізницею. Раніше аналогічні дитячі зони були відкриті на залізничних вокзалах у Києві, Дніпрі, Львові та Харкові.

Дитячий простір в Одесі працюватиме щоденно з 09:00 до 21:00. Загальна площа простору — 145 квадратних метрів. Він безкоштовний для дітей, їхніх батьків та опікунів, а також повністю інклюзивний. Локація має зону для сповивання та грудного вигодовування, зони підзарядки техніки, інтерактивну модель кабіни «Бесарабського експреса» з бізі-бордами, гірку та басейн з кульками, різноманітні іграшки, конструктори, набори для малювання та настільні ігри.

Розвиток мережі просторів «Спільно» гарантує пасажирам турботу на всіх етапах подорожі: від пізнавального дитячого контенту у поїздах до сучасних дитячих зон на п’яти найбільших вокзалах України. А також, створює безпечне і сприятливе середовище для розвитку дітей, та допомагає знизити рівень стресу і тривожності через війну. Таким чином, понад півтора мільйона дітей, які подорожують залізницею щороку, відчувають цю турботу та можуть розвиватися у безпеці попри повномасштабну війну.

Сучасні дитячі простори направлені на розвиток талантів і підтримку захоплень наймолодших пасажирів. Наразі простори створюються в оновленому форматі – у мультифункціональних центрах «Спільно» діти та їхні батьки отримують доступ до ширшого спектру психосоціальних та навчальних послуг.

Нагадаємо, що на всіх вокзалах України також працюють укриття та пункти незламності, де пасажири мають можливість перечекати тривогу, підзарядити свої електронні пристрої, випити смачного чаю та отримати іншу необхідну допомогу.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні новини:
17:04 12.04.2024
16:32 12.04.2024
15:51 12.04.2024
14:08 12.04.2024
13:09 12.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.898