ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Де обходимо і об'їжджаємо: адреси ремонтних робіт на вулицях Одеси, запланованих на 7 жовтня
11:10 / 07.10.2024

ОДЕСА, 07 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Департамент міського господарства Одеської міської ради опублікував адреси, за якими на сьогодні намічені роботи з благоустрою на дорогах та тротуарах.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці одеського КП «Міські дороги».

В повідомленні підприємства сказано:

Вітаємо шановних друзів нашого підприємства 🙌

Осінь 🍂панує в нашому місті і вже ізвечора неділі, команда КП «Міські дороги» працює у посиленому режимі.

Особливу увагу приділяємо прочищенню решіток дощоприймачів від опалого листя та сміття.

Так, протягом ночі з 6 на 7 жовтня, у роботах було задіяно 25 одиниць спецтехніки та 96 наших співробітників.

Наразі, особливу увагу приділено наступним локаціям:

🚜 просп. Небесної Сотні,

🚜 вул. Князя Ярослава Мудрого,

🚜 вул. Євгена Чикаленка,

🚜 вул. Приморська,

🚜 вул. Балківська,

🚜 вул. Чорноморського Козацтва,

🚜 вул. Отамана Головатого — проводиться очищення дощоприймачів та промивання рукавів.

Разом з цим, по всьому місту чергують наші спеціалісти.

Зранку понеділка 7 жовтня, роботах задіяно 48 одиниць спецтехніки та 329 працівників підприємства.

Шановні автолюбителі, не залишайте автотранспорт на решітках дощоприймачів і в безпосередній близькості до них, це ускладнює роботу спецтехніки та наших співробітників.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
17:44 04.06.2026
17:35 04.06.2026
16:29 04.06.2026
16:11 04.06.2026
15:20 04.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011