ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міськрада: ще 15 світлофорних об'єктів модернізовано в Одесі
10:58 / 28.04.2025
Спорт

ОДЕСА, 28 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Спеціалісти Комунальної установи «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» продовжують роботи з облаштування та заміни на більш потужні безперебійні блоки живлення на світлофорних об’єктах Одеси.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

Нові системи встановили та замінили на п’ятнадцяти важливих перехрестях міста:

• проспект Небесної Сотні, 31;

• вул. Левітана — проспект Небесної Сотні;

• вул. Академіка Корольова, 53;

• вул. Академіка Корольова, 76 (ринок «Південний»);

• вул. Сім’ї Глодан, 13/1 (школа №80);

• вул. Святослава Караванського — вул. Європейська;

• вул. Святослава Караванського — вул. Преображенська;

• проспект Українських Героїв — вул. Велика Арнаутська;

• вул. Велика Арнаутська — вул. Леонтовича;

• вул. Ланжеронівська — вул. Європейська;

• вул. Старопортофранківська, 45 (школа №122);

• вул. Артура Савельєва — вул. Тініста;

• вул. Вадима Корженка — вул. Базарна;

• вул. Вадима Корженка — вул. Успенська;

• вул. Вадима Корженка — вул. Троїцька.

Оснащення світлофорних об’єктів безперебійними блоками живлення дозволить забезпечити стабільну роботу світлофорів навіть під час відключень електроенергії, сприяючи підвищенню безпеки на дорогах.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
14:07 18.04.2026
14:04 18.04.2026
13:55 18.04.2026
11:16 18.04.2026
11:13 18.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.272