![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Де обходимо і об'їжджаємо: адреси ремонтних робіт на вулицях Одеси, запланованих на 12 листопада
13:33 / 12.11.2025
ОДЕСА, 12 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Департамент міського господарства Одеської міської ради опублікував адреси, за якими на сьогодні намічені роботи з благоустрою на дорогах та тротуарах. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці одеського КП «Міські дороги». В повідомленні підприємства сказано: Вітаємо шановних друзів нашого підприємства 🙌 На сьогодні, 12.11.25 року, у нас такі плани та завдання: вул. Рішельєвська вул. Європейська вул. Академіка Корольова — очищення дощоприймачів та промивання рукавів; вул. Михайла Болтенка, 50 вул. Михайла Болтенка/пров. Високий — ремонт дощоприймачів; вул. Інглезі, 2В пр-т Лесі Українки/Французький бульвар — очищення оглядового колодязя; Румунський канал — очищення водовідвідного каналу; По місту — поверхневе очищення дощоприймачів; По місту — прибирання мийка зупинкових комплексів; По місту вул. Велика Арнаутська — ручне прибирання; вул. Одарія, 11 (Глухий міст) -влаштування бортового каменю; пл. Грецька — ремонт тротуарного покриття (плитка); вул. Академіка Корольова, 58 вул. Ніжинська/вул. Торгова вул. Торгова/вул. Садова вул. Пастера, 22 вул. Пастера, 38 вул. Олексія Маркевича, 22 пров. Князівський пров. Лютеранський — ремонт дорожнього та тротуарного покриття (підготовка); вул. Дача Ковалевського, 38/вул. Магнитогорська вул. Миколи Троїцького, 3/1 вул. Дача Ковалевського, 146 вул. Новаторів, 17 вул. Фонтанська дор., 53 — відновлення дорожнього та тротуарного покриття (підготовка). У роботах задіяно 46 одиниць спецтехніки та 327 працівників підприємства. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:39 12.02.2026
17:03 12.02.2026
16:35 12.02.2026
15:43 12.02.2026
15:32 12.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.110 |