![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одесі змінено маршрути трамваїв та запущено додаткові соціальні автобуси
11:06 / 12.12.2025
ОДЕСА, 12 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У зв’язку з аварійною ситуацією міська влада оприлюднила актуальну інформацію щодо курсування трамваїв і тролейбусів. Частина маршрутів тимчасово не працює, інші — рухаються зі змінами або в обмеженій кількості. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. В повідомленні міськради сказано: Робота транспорту в Одесі станом на 10:00 Актуальна інформація щодо роботи міського електротранспорту Трамвайні маршрути: - №1, №17, №18, №20, №10, №13 — не курсують; - №7 курсує на ділянці «Площа Старосінна – Херсонський сквер»; - №27 курсує «11-та cт. – Рибпорт»; - №15 курсує за своїм маршрутом; - №5 курсує за своїм маршрутом в обмеженій кількості. Тролейбусні маршрути: - № 7 курсує «Новосельського – площа Десятого квітня»; - №9 курсує «Рішельєвська – площа Десятого квітня»; - №10 курсує «Приморська – площа Десятого квітня». Інші тролейбусні маршрути курсують за своїми маршрутами, але в обмеженій кількості. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:50 26.03.2026
17:48 26.03.2026
17:36 26.03.2026
16:53 26.03.2026
16:49 26.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.487 |