ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Одесі з початку року демонтували понад 230 незаконних юніпаркерів і обмежувачів руху
14:56 / 30.12.2025
В Одесі з початку року демонтували понад 230 незаконних юніпаркерів і обмежувачів руху

ОДЕСА, 30 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — З початку 2025 року в Одесі вже демонтовано 236 незаконно встановлених юніпаркерів та інших елементів, що обмежують рух пішоходів і транспорту. Роботи виконують фахівці КП «Міські дороги» за розпорядженнями районних адміністрацій міськради, аби покращити стан вулично-дорожньої мережі та забезпечити вільний і безпечний рух містом.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

З початку 2025 року в Одесі демонтовано 236 незаконно встановлених юніпаркерів та іншого спеціального обладнання (стовпчики, ланцюги, шлагбауми, напівсфери, блоки, лежачі поліцейські та інше).

Роботи з демонтажу спеціального обладнання, яке погіршує експлуатаційні характеристики вулично-дорожньої мережі й обмежує вільний рух пішоходів та транспорту, виконують фахівці КП «Міські дороги» відповідно до розпоряджень районних адміністрацій Одеської міської ради.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
17:44 04.06.2026
17:35 04.06.2026
16:29 04.06.2026
16:11 04.06.2026
15:20 04.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.010