![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Де обходимо і об'їжджаємо: адреси ремонтних робіт на вулицях Одеси, запланованих на 20 травня
10:07 / 20.05.2026
ОДЕСА, 20 ТРАВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Департамент міського господарства Одеської міської ради закликає автолюбителів не залишати автотранспорт на решітках дощоприймачів і в безпосередній близькості до них. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці одеського КП «Міські дороги». В повідомленні підприємства сказано: Вітаємо шановних друзів нашого підприємства 🙌 Сьогодні, 20.05.26 року, працюємо на таких локаціях: по місту — прибирання, мийка зупинкових комплексів; вул.Дюківська — очищення лотків; вул.Новосельського — очищення дощоприймачів та промивання рукавів; вул.Вапняна/провулок Ширяївський — промивання перепускних труб; вул.Святослава Караванського,43 — ремонт дощоприймача; вул.Розумовська/вул.Старопортофранківська — підготовка до фарбування та фарбування зупинкового комплексу; вул. Розкидайлівська вул.Степна,10 вул.Бугаївська вул.Сім'ї Глодан/вул.Левітана вул.Сім'ї Глодан, 23 вул. Академіка Корольова, 70 вул. Трудова, 8 вул. Лузанівська, 65а вул.Чорноморського Козацтва, 37 вул.Чорноморського Козацтва, 69 вул.Головна Алея вул.В’ячеслава Чорновола,15 — ремонт дорожнього та тротуарного покриття (підготовка); вул.Євгена Чикаленка, 70 вул.Костанді 16/2-й пров. Костанді — ремонт дорожнього та тротуарного покриття (плитка). У роботах задіяно 47 одиниць спецтехніки та 349 робітників підприємства. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
14:55 29.06.2026
14:08 29.06.2026
13:52 29.06.2026
13:35 29.06.2026
12:20 29.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |