ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Новый год в Одессе начнется с морозов под минус 20», — Гидрометцентр
11:44 / 29.12.2014

ОДЕССА, 29 ДЕКАБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — По прогнозам синоптиков, на этой неделе в Одессе сильные снегопады сменятся морозами до минус 20, которые придут как раз на первое января, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 29 декабря, агентству сообщили в Украинском гидрометеоцентре.

По прогнозам синоптиков, сегодня, 29 декабря, в Одессе снегопад, метель. Ветер северо-восточный, 15-20 м/с. Температура воздуха днем – около нуля.

Завтра, 30 декабря, с ночи в Одессе ожидается снег. Ветер северо-западный, 15-20 м/с. Температура воздуха – минус 6-8.

В среду, 31 декабря в Одессу придут морозы, но осадки прекратятся. Ветер северо-восточный, 7-12 м/с. Ночью минус 15-17, днем – минус 11-13.

В четверг, 1 января, в Одессе также без осадков, но будет еще холоднее. Ветер северо-восточный, 7-12 м/с. Температура воздуха ночью — минус 20-22, днем – минус 9-10.

В пятницу, 2 января, в Одессе все также без осадков и морозно. Ветер северо-западный, 7-12 м/с. Температура воздуха ночью минус 6-9, днем — 2-4 мороза.

В субботу, 3 января, день будет облачным — самого утра небо в Одессе покроется облаками, которые продержатся до позднего вечера. Днем ожидается мелкий снег, вечером — мелкий дождь со снегом. Ветер западный, 5-6 м/с. Температура воздуха ночью минус 6-8, днем – около нуля.

В воскресенье, 4 января, в Одессе на протяжении всего дня будет стоять облачная погода. Без осадков. Ветер западный, 5-6 м/с. Температура воздуха ночью минус 3-4, днем – около нуля.

Минимальная температура недели в Одессе была зарегистрирована 4 января 1947 года – минус 24 градуса; максимальная – 31 декабря 1970 года – плюс 14,1 градуса.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.597