![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Міськрада: завтра в Одесі без опадів, вдень 0-2°С тепла
13:09 / 03.02.2025
ОДЕСА, 03 ЛЮТОГО 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Прогноз погоди по Одесі та Одеській області на 4-8 лютого від Гідрометцентру Чорного та Азовського морів. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. В повідомленні міськради сказано: Прогноз погоди від 20 год. 3 лютого 2025 р. до 20 год. 4 лютого 2025 р. по м. Одесі Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-2°С морозу, вдень 0-2°С тепла. по Одеській області Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-5°С морозу, вдень 0-5°С тепла. На автошляхах області видимість добра, вночі та вранці місцями ожеледиця. 5-6 лютого Хмарно з проясненнями. Місцями невеликі опади, переважно у вигляді снігу. Вітер північний, 9-14 м/с. Температура вночі 2-7°С морозу, вдень від 1°С морозу до 4°С тепла. 7-8 лютого Місцями невеликий сніг. Температура вночі 2-7°С морозу, вдень 0-5°С тепла. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:49 27.03.2026
18:47 27.03.2026
16:42 27.03.2026
16:38 27.03.2026
15:28 27.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.332 |