ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Онлайн-дискусія “Як збільшити кількість дівчат у науці”
10.02.2021 в 12:50
Онлайн-дискусія “Як збільшити кількість дівчат у науці”

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM у партнерстві з L’Oreal Ukraine проведе Онлайн-дискусію “Як збільшити кількість дівчат у науці” до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці 11 лютого 2021 року.

За даними Інституту статистики UNESCO виявилося, що тільки 28% науковиць у світі – жінки, і лише 11% жінок займають керівні посади в наукових установах Європи. Більш того за всю історію існування Нобелівської премії її лауреатками стали тільки 3% жінок.

В Україні спостерігається досить високий рівень участі жінок у наукових дослідженнях і розробках — 46,3% у 2015 році, але не на високих посадах. До того ж, гендерні відмінності все ще зберігаються за окремими дисциплінами. Так, наприклад, частка дослідниць у фізико-математичних науках становила лише 28,2% у 2015 році.

Онлайн-дискусія “Як збільшити кількість дівчат у науці” — це круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, який відзначається щороку 11 лютого. Це свято «засновано для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат», як йдеться в резолюції 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року.

Мета — обговорити шляхи досягнення якісних змін у процесі залучення жінок і дівчат у науку, щоб зменшити гендерний дисбаланс у науці та причини його виникнення. У списку запрошених гостей: L'Oreal Ukraine, НАН України, Музей Науки НЦ «МАНУ», ІМЗО, філіали “Дівчата STEM”.

Серед питань, що будуть обговорюватися:

де починаються гендерні стереотипи та упередження у ставленні до науки – як їх виявити та подолати;

школа-університет – як не втратити інтерес до науки;

можливості розкриття наукового потенціалу дівчат і жінок в Україні.

Захід відбудеться 11 лютого з 15:00 до 17:00 з прямою трансляцією у мережі Інтернет. До участі запрошуються дівчата віком 14-23 років, які цікавляться STEM або навчаються на STEM спеціальностях, та науковиці віком 23-40 років.

Реєстрація для учасниць відкрита до 14:00, 11 лютого 2021 року: http://bit.ly/3tE9ROZ

Детальна інформація: stem@csr-ukraine.org або за телефоном (044) 292 02 48

*STEM – це акронім, який означає науку (Science), технології (Technology), інженерію (Engineering) та математику (Mathematics).

________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

L’Oreal Україна – один із лідерів на ринку косметики та парфумерії (№1 Косметична Група у Світі). Філіал в Україні був створений у 2004 р. Станом на 2018 р. в Україні працює понад 250 працівників та 82.600 тис працівників працюють у різних філіалах компанії у всьому світі. 3800 працівників кожен день присвячують свій час досліжденням, працючи у відділі Досліджень та Інновацій. Компанія представлена (має філіали) у 150 країнах світу та володіє портфоліо з 34 взаємодоповнюючих брендів. В Україні функціонує 4 департаменти – Департамент Продукції Масового Попиту, Продукції Люкс, Департамент Професійних Продуктів та Департамент Активної Косметики.

Веб-сайт: http://www.L’Oreal.ua/

#ДівчатаSTEM – це програма, спрямована на подолання гендерних стереотипів серед молоді. Щороку Центр “Розвиток КСВ” обирає ТОП-20 Надихаючих жінок у STEM, які менторять дівчат 14-24 років з усієї України протягом трьох місяців. Програма реалізується за підтримки компанії SAP. Менторки дівчат – це унікальна спільнота ТОП-20 надихаючих жінок в Україні, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері. Серед них — топ-менеджерки технологічних компаній, жінки-науковці, представниці Міністерств, ЗВО і громадських організацій. За два роки вже 40 дівчат пройшли програму менторства, реалізували та залучили понад 2000 молодих людей до Програми, і отримали квиток до світу STEM. Детальніше про проєкти в рамках ініціативи — https://www.facebook.com/divchataSTEM

Поиск:
расширенный

Артем Филипенко, Сергій Сидоренко
ШАХИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ЗООЛОГІЇ: ЯК ДОДОН ТА САНДУ Б'ЮТЬСЯ ЗА ВЛАДУ У МОЛДОВІ
"Пані президент, Європа – на вашому боці. Процвітання, стабільність і свобода – наша спільна мета. Можете на нас розраховувати". Ця заява голови Європейської ради Шарля Мішеля за підсумками його зустрічі з Маєю Санду у деталях є дивною, адже стабільність – це саме те, проти чого бореться Санду, прозахідна президентка Молдови, яка торік здобула приголомшливу перемогу. А от для її опонента, проросійського експрезидента Ігоря Додона, та сама стабільність стала головним активом, що дозволяє йому зберігати контроль над процесами у країні.

В Одесской опере прокомментировали конфликтную ситуацию в театре
Коллектив Одесского национального академического театра оперы и балета принял решение поддержать генерального директора Надежду Бабич.

Последние новости:
09:36 05.01.2021
11:49 22.09.2020
16:01 30.07.2020
17:49 10.07.2020
16:50 24.06.2020


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.057