ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Купівля криптовалюти під час війни: основні цілі та напрями
30.05.2022 в 14:52

Купівля криптовалюти під час війни: основні цілі та напрями

З початком війни в Україні популярність криптоплатежів лише зросла. Це зручно, швидко, надійно та без обмежень. Сьогодні купити криптовалюту в Україні – одна із дієвих можливостей зберегти власні активи та накопичення, заощадити власні гроші, допомогти ЗСУ, рідним, яким довелося вимушено переїхати.

Фінансові зміни в країні та особливості функціонування бірж

З 24 лютого купити долари в касах банків – неможливо. Що вже говорити про вартість валюти на неофіційному ринку, яка зросла на 15%, порівнюючи з офіційним курсом. Така тенденція викликала стрімкий попит на стейблкоїни у відношенні USDT/USDC. Сьогодні на українських біржах продовжує зростати обсяг торгів з USDT. Такі результати демонструють також світові платформи.

Де та як сьогодні можна купити криптовалюту

Сьогодні придбати токени можна класичними способами:

  • На криптобіржах.

  • На Р2Р-платформах.

  • Через обмінні ресурси.

Купівля криптовалюти на біржі дає змогу стати частиною цифрового світу. Реєстрація – проста, проте вам доведеться пройти повну верифікацію та підтвердити свою особистість. Це необхідно, щоб гарантувати захист вашим активам. Зверніть увагу, що розпочинати свою співпрацю варто лише з офіційними платформами, які мають відповідну ліцензію. Робота з криптобіржами – це можливість використовувати весь розширений функціонал: трейдинг, стейкінг та інше.

Українські користувачі можуть купити токени за гривні. Світові та відомі українські платформи дають змогу поповнити баланс в UAH. Зверніть увагу на наявність комісій. Оптимальний варіант пропонує найбільша європейська площадка WhiteBIT – фіксована комісія у розмірі 0,1%, незалежно від суми. Виведення активів також просте та відразу на карту/рахунок.

Обмінники та Р2Р-платформи

Використання обмінників передбачає класичний процес обміну фіатних коштів на токени. У цьому випадку варто спочатку проаналізувати рейтинг ресурсу, щоб процедура гарантовано була виконана.

Р2Р-платформи працюють за принципом класичного маркетплейсу, де є попит та пропозиція. На таких площадках не варто очікувати пропозиції купівлі великої кількості токенів. У більшості випадків річ йде про невеликі суми, тому іноді важно знайти підходяще для себе рішення. Один із плюсів ресурсів – рейтинг користувачів. Ви самостійно можете обрати пропозицію за рейтинговим положенням. У цьому випадку сервіс буде виступати у якості посередника, який гарантуватиме оплату та зарахування коїнів на рахунок.

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
15:47 26.04.2024
12:11 25.04.2024
17:15 22.04.2024
12:34 17.04.2024
13:20 16.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011