ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Купівля криптовалюти під час війни: основні цілі та напрями
30.05.2022 в 14:52

Купівля криптовалюти під час війни: основні цілі та напрями

З початком війни в Україні популярність криптоплатежів лише зросла. Це зручно, швидко, надійно та без обмежень. Сьогодні купити криптовалюту в Україні – одна із дієвих можливостей зберегти власні активи та накопичення, заощадити власні гроші, допомогти ЗСУ, рідним, яким довелося вимушено переїхати.

Фінансові зміни в країні та особливості функціонування бірж

З 24 лютого купити долари в касах банків – неможливо. Що вже говорити про вартість валюти на неофіційному ринку, яка зросла на 15%, порівнюючи з офіційним курсом. Така тенденція викликала стрімкий попит на стейблкоїни у відношенні USDT/USDC. Сьогодні на українських біржах продовжує зростати обсяг торгів з USDT. Такі результати демонструють також світові платформи.

Де та як сьогодні можна купити криптовалюту

Сьогодні придбати токени можна класичними способами:

  • На криптобіржах.

  • На Р2Р-платформах.

  • Через обмінні ресурси.

Купівля криптовалюти на біржі дає змогу стати частиною цифрового світу. Реєстрація – проста, проте вам доведеться пройти повну верифікацію та підтвердити свою особистість. Це необхідно, щоб гарантувати захист вашим активам. Зверніть увагу, що розпочинати свою співпрацю варто лише з офіційними платформами, які мають відповідну ліцензію. Робота з криптобіржами – це можливість використовувати весь розширений функціонал: трейдинг, стейкінг та інше.

Українські користувачі можуть купити токени за гривні. Світові та відомі українські платформи дають змогу поповнити баланс в UAH. Зверніть увагу на наявність комісій. Оптимальний варіант пропонує найбільша європейська площадка WhiteBIT – фіксована комісія у розмірі 0,1%, незалежно від суми. Виведення активів також просте та відразу на карту/рахунок.

Обмінники та Р2Р-платформи

Використання обмінників передбачає класичний процес обміну фіатних коштів на токени. У цьому випадку варто спочатку проаналізувати рейтинг ресурсу, щоб процедура гарантовано була виконана.

Р2Р-платформи працюють за принципом класичного маркетплейсу, де є попит та пропозиція. На таких площадках не варто очікувати пропозиції купівлі великої кількості токенів. У більшості випадків річ йде про невеликі суми, тому іноді важно знайти підходяще для себе рішення. Один із плюсів ресурсів – рейтинг користувачів. Ви самостійно можете обрати пропозицію за рейтинговим положенням. У цьому випадку сервіс буде виступати у якості посередника, який гарантуватиме оплату та зарахування коїнів на рахунок.

Поиск:
расширенный

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

388 обʼєктів культурної спадщини зруйновано, кількість збільшується кожного дня: Український інститут розповість про кожний об'єкт у проєкті «Листівки з України»
Український Інститут за підтримки USAID запускає міжнародну кампанію «Листівки з України» / «Postcards from Ukraine», яка покаже світові зруйновані історичні та культурні памʼятки України. Вона розповість про завдану шкоду українській культурі російськими окупантами внаслідок бомбардувань та обстрілів під час повномасштабної війни, яку Росія розпочала проти України 24 лютого 2022 року.

Последние новости:
14:48 04.07.2022
12:19 02.07.2022
15:54 01.07.2022
14:33 01.07.2022
11:21 01.07.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.021