ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Монтаж натяжних стель: крок за кроком
04.10.2022 в 10:02
Монтаж натяжних стель: крок за кроком

Вже довгий час стелю розглядають як «п’яту стіну», яку можна вільно декорувати та облаштовувати. Натяжні стелі ідеально доповнюють оригінальні дизайни різноманітних приміщень. Всю інформацію про асортимент, переваги використання та монтаж натяжних стель Art Decor Odessa.

Обладнання для монтажу натяжних стель

Весь процес монтажу натяжних стель відбувається з використанням спеціалізованих пристроїв, таких як:

● монтажні лопатки (короткі, довгі та ріжкові);

● газовий нагрівач (бажано, щоб він був на газі пропан-бутан);

● опорні щипці.

Всю операцію з монтажу стельового покриття виконують сервісні бригади у складі від 2 до 3-4 осіб залежно від поверхні стелі.

Процес монтажу натяжних стель

Перше, що необхідно зробити — підготувати приміщення. Ключовим аспектом тут є спосіб виготовлення поверхонь стін – від цього залежить візуальний ефект нашої новоствореної стелі. Стіни повинні бути оброблені штукатуркою, шпалерами або фарбою і не повинні мати на своїй поверхні нерівностей.

Наступний етап роботи — безпосередній монтаж стелі , що складається з декількох етапів. Спочатку слід визначити рівень стелі за допомогою лазера. Позначена лазером лінія буде горизонтальною і стосовно неї ми проводимо допоміжні лінії для визначення рівня стелі, що встановлюється — допоміжні лінії через різницю розмірів стельового покриття і задньої стінки кріплення.

По-друге, необхідно встановити опорні профілі. Відповідно до попередньо визначеного рівня стелі наріжте алюмінієві монтажні планки (довжиною 2,5-3 м) за розміром стін. Точку кріплення нашої обрешітки ми позначаємо звичайними рівномірними (через кожні 20 см) отворами. У кутах планки підганяються під форму стін – стандартно алюмінієві профілі зрізаються під кутом 45 градусів.

Третій етап монтажу це навішування стельового покриття. За допомогою газового обігрівача ми створюємо температуру від 45 до 70 градусів за Цельсієм у приміщенні, де ми збираємося встановити нашу стелю. Відповідна температура зробить стелю гнучкою та дозволить натягнути її на попередньо облаштовану конструкцію. Після того, як всі кути будуть прикріплені, наступним етапом роботи буде розкріплення нашого покриття між кутами, і остаточне кріплення його до зовнішніх кутів. Кріпимо стельове покриття монтажними лопатями, які вибираємо в залежності від кута і прямої лінії. Натягування стелі закінчується, коли клиновий фіксатор повністю входить у щілину монтажної планки. Монтаж натяжних стель справа не з легких, тому краще довірити цю справу спеціалістам Art Decor Odessa.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

«З книжкою — у новий рік: книжки-ювіляри 2025 року
Новорічні свята наближаються, і це чудова нагода для нових відкриттів, змін і вражень. Для любителів книг це також час звернути увагу на твори, що святкуватимуть важливі ювілеї у 2025 році. Серед них – знакові романи, які змінили хід літератури, поетичні збірки, що стали відображенням цілих епох. Час безупинно йде, але залишає за собою безцінні скарби у вигляді книг. Тривалість життя кожної з них визначається її читачами. У кожної книги є свій характер, своя історія та шлях до серця. Хороші твори не старіють – вони зберігають свою вічну свіжість, постійно оновлюючись з плином часу. Як і люди, книги мають свої «дні народження».

Останні новини:
11:58 02.01.2025
17:03 30.12.2024
14:16 30.12.2024
16:11 29.12.2024
12:04 27.12.2024


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.013