ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Гроші до зарплати – одна з основних причин для кредитування
22.04.2024 в 17:55

Доволі часто складаються ситуації, коли гроші потрібні сьогодні та зараз, а заплата лише через тиждень. А можливо її несподівано затримали, а ви збиралися розрахуватися за навчання. Чи взуття зіпсувалося вкрай невчасно. Або ж виписали надзвичайно дорогі ліки. Гроші до зарплати – позика, якої так часто потребують споживачі.

Чому люди беруть кредити? Причини різні й, кредитування часто стає єдиновірним рішенням, коли не вистачає певної суми для задоволення нагальних потреб. До банківських установ найчастіше звертаються, коли планують придбання неймовірно цінних товарів, серед яких:

  • Нерухомість

Найбільші суми позичаються саме з цією метою. Люди не часто мають достатньо коштів, щоб придбати будинок або квартиру. Тому вони беруть кредити.

  • Авто

Кредитування на придбання автотранспорту дозволяє одразу перейти до його експлуатації та повертати позичену суму поступово, впродовж декількох років.

У мікрофінансових організацій споживачі беруть менші суми, які дозволяють:

  • Розрахуватися за навчання

Далеко не всі студенти навчаються безкоштовно. Вони потребують фінансування для оплати за ці послуги, а також покриття додаткових витрат на житло, книги та інші потреби, що пов'язані з освітою.

  • Купити товари чи замовити послуги

Іноді позичальники беруть кредити, щоб придбати меблі чи електроніку, поїхати в подорож. Вони реалізують власні бажання, навіть не маючи достатньої суми готівки на руках.

  • Погашення інших боргів

Бувають ситуації, коли позичальник вже має кредит, отриманий в банку, мікрофінансовій організації чи навіть у друзів. Звісно, його треба буде повернути. Іноді в такий момент гроші відсутні. Тоді доцільно взяти позику. В цьому є сенс і тоді, коли на позичальника оформлено декілька кредитів і він прагне поєднати їх в одному. Останній може мати навіть меншу відсоткову ставку.

  • Неочікувані витрати

Так, від них ніхто не застрахований. Мова може йти про будь-що, наприклад, ремонт машини.

Кредитування є корисними інструментами для здійснення великих покупок та управління фінансами. Важливо тільки тверезо оцінити свої можливості та потреби. Це дозволить уникнути переплат та дотриматися умов угоди.

Коли потрібні гроші до зарплати

Їх позичають у випадку, коли слід прийняти швидке рішення. Якщо гроші потрібні негайно, споживачі часто надають перевагу онлайн кредитуванню. Воно доцільне, якщо:

  1. В позичальника з’явилися несподівані витрати, як от потреба негайно замінити обладнання, розрахуватися за ліки та медичні послуги, відремонтувати особистий транспорт.
  2. Не вистачило грошей на покриття щоденних потреб. Купувати продути чи платити за комунальні послуги потрібно в будь-якому разі, що, звісно, проблемно, якщо в наявності немає достатньої суми коштів.
  3. Відсутня фінансова подушка. Певна грошова сума повинна бути в запасі, щоб за потреби використати її для екстрених ситуацій. Вона є дуже доречною у випадку втрати роботи чи травмування
  4. З’явилися прострочені борги за кредитами.

Кредит до зарплати простий та зручний спосіб отримати суму, якої так не вистачає. Де кредитуватися? Зверніть увагу на платформу bystrocash.com.ua. На ній зосереджені всі актуальні пропозиції від банків та мікрофінансових організацій, серед яких знайдеться саме та, що повністю задовольнить наявні потреби.

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
14:22 03.05.2024
12:20 02.05.2024
12:45 01.05.2024
12:20 30.04.2024
10:53 30.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.009