ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Як обрати спосіб друку на футболках: від чого залежить вибір
16.09.2024 в 12:44

Люди з задоволенням носять одяг, на якому зображені різноманітні картинки та написи. Адже це прекрасний шанс створити унікальний образ, який за будь-яких обставин дозволяє виділятись на загальному тлі. Серед багатьох методик, які дозволяють друкувати різноколірні зображення, високу популярність має DTF друк в Одесі на футболках.

Водночас багато хто надає перевагу виробам, на які нанесено принти за допомогою сублімації. Як виявляється, існують різні способи друку на футболках. Саме тому слід з’ясувати, який з них є найкращим та дешевим, дозволяючи отримати зображення, що найдовше тримаються та не втрачають своєї яскравості.

Чи можна наносити принт на будь-яку футболку

Однозначної відповіді на таке питання не існує, бо багато чого залежить від обраної технології перенесення зображень. Найбільш якісного друку на футболках вдається досягти, коли вони виготовлені цілком з натуральної бавовни. Цей матеріал є найкращим з точки зору адгезії до фарб та найдовше зберігає зображення в первозданному вигляді.

Якісний принт гарантується на новому виробі, але ніщо не завадить нанести першокласний друк на футболку, яка була вживана. Заздалегідь її необхідно як слід випрати та висушити, а згодом випрасувати таким чином, щоб ліквідувати будь-які складки. Максимальне зчеплення фарби може бути забезпечене лише на ідеально рівній тканині.

До якого методу краще вдатися

Кожен спосіб друку на футболках характеризується власними ознаками та вирізняється в ціновому плані. Об’єктивне враження дозволить сформувати обізнаність у більшості з них:

  • DTF друк вважається найбільш сучасним та універсальним методом, який дозволяє вдало поєднати високу якість та продуктивність. Його перевагою є зображення, що містять безліч яскравих кольорів, та можливість нанесення на більшість широковживаних тканин. Недоліком вважається потреба у наявності спеціального обладнання, яке коштує не так дешево.
  • Сублімаційний друк також передбачає використання термопреса, але застосовувані чорнила підходять лише для синтетичних тканин. Спочатку зображення наносять на паперовий носій в дзеркальному відображенні, а згодом пресують на поверхню виробу. Принти, отримані за допомогою сублімації, можуть виявитися нестійкими до сонячних променів. Зате цей метод активно застосовують при виготовленні спортивного одягу та металевих столових приладів.
  • Вид друку на футболках, при якому зображення переноситься безпосередньо на тканину за допомогою широкоформатного принтера, називають цифровим. Через високу собівартість до нього рідко вдаються в масовому виробництві, але якість при цьому досягається висока.
  • Шовкотрафаретний друк гарантує отримання надзвичайно насичених кольорів. Однак, він передбачає доволі трудомістку технологію, коли для кожного кольору готується індивідуальний шаблон, а потім фарба продавлюється крізь мілку сітку на поверхню виробу і сушиться. Така методика максимально придатна для великих партій, бо в одиничних випадках виявиться занадто дорогою.

Отже, ми з’ясували, що кожна технологія має свої позитивні та негативні моменти. Наприклад, шовкографія дозволяє отримати не тільки звичайні, а й 3D-зображення, світловідбивні картинки та написи. Її активно використовують у виробництві банерів та прапорів. DTF друк – це один з найбільш дешевих та швидких методів. Окрім того, його без проблем можна застосувати до тканин майже всіх типів.

Багато чого залежить від побажань замовника та вартості виробництва принту, але в будь-якому разі сучасні методи здатні забезпечити можливість виготовлення ексклюзивного предмета гардероба, який буде носитись з насолодою.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал, как адаптировать образование к рынку труда будущего
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.

Ветеранів з Одещини запрошують на «танцювальну терапію»
В Одеській області ветеранів та їхні родини запрошують приєднуватися до проекту «Реабілітація танцем».

Останні новини:
13:29 18.04.2025
14:14 15.04.2025
12:34 15.04.2025
13:54 12.04.2025
12:08 11.04.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015