ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



1 человек погиб и 5 госпитализированы из-за ДТП в Херсонской области
13:13 / 07.08.2006

ХЕРСОН, 07 АВГУСТА 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 1 человек погиб и 5 госпитализированы из-за дорожно-транспортного происшествия на автодороге «Херсон-Армянск» возле села Саги Цюрупинского района в Херсонской области при выезде на трассу Херсон-Симферополь. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в ЦОС УМВД Украины в Херсонской области.

По данным ЦОС, 6 августа в 09:05 на автодороге «Херсон-Армянск» 40-летний гражданин Российской Федерации, управляя автомобилем «Пежо-406», и двигаясь по второстепенной полосе, не выполнил требований дорожного знака «Проезд без отстановки запрещен», не предоставил преимущество автомобилю, который двигался по главной дороге, в результате чего столкнулся с автомобилем «ДЕУ-Ланос», которым управлял 31-летний житель Кировограда.

В результате ДТП пассажир «Пежо-406», 41-летняя гражданка России, жительница г. Стародуб, Брянской области, от полученных телесных повреждений погибла на месте происшествия.

Пассажиры “Пежо“, граждане России — 14-летний сын погибшей, и 4-летняя дочь водителя, а также пассажиры «ДЕУ-Ланос», жители г. Кировограда: мужчина 26 лет, мужчина 31 года, женщина 31 года госпитализированы в ЦРБ Цюрупинского района в тяжелом состоянии.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
13:49 20.02.2026
13:27 20.02.2026
12:30 20.02.2026
11:51 20.02.2026
11:41 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.738