![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДТЕК: повернули світло критичній інфраструктурі та частині родин в Одесі
11:51 / 20.02.2026
ОДЕСА, 20 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Після масованого обстрілу в ніч на 17 лютого енергетики провели масштабні ремонтні роботи та відновили живлення об’єктів критичної інфраструктури, а також повернули світло понад 30 тисячам родин у Київському районі Одеси. Водночас близько 68 тисяч споживачів досі залишаються без електропостачання — фахівці продовжують поетапно ліквідовувати значні пошкодження мереж. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі. В повідомленнях підприємства сказано: Після останньої ворожої атаки в ніч з 16 на 17 лютого енергетики виконали масштабні роботи і сьогодні змогли повернути живлення об’єктам критичної інфраструктури. Також вдалося забезпечити світлом 30,5 тис. родин у Київському районі Одеси. Наразі тимчасово без електропостачання залишаються 68,4 тис. клієнтів. Бригади продовжують працювати та поетапно відновлювати живлення для мешканців. Пошкодження значні, тому світло енергетики можуть повернути лише на тих ділянках мережі, де ремонт завершили. Цей процес потребує часу. Фахівці продовжують працювати, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну домівку. Світло тримається. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
17:25 16.04.2026
16:59 16.04.2026
16:33 16.04.2026
15:44 16.04.2026
15:20 16.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.523 |