|
Найкращі миколаївські видання
29.04.2010 / Газета: Рідне Прибужжя / № 47(2930) / Тираж: 6008
23 квітня у Центральній бібліотеці імені М.Л. Кропивницького відбулось підбиття підсумків IV обласного конкурсу «Краща миколаївська книга». На конкурс було представлено 53 книги місцевих авторів, які видавались протягом 2009 року у десяти миколаївських видавництвах. Найкращі книжки визначалися у шістьох номінаціях. Кращим історико-краєзнавчим виданням стала книга «Известная неизвестная война. Восточная (Крымская) война 1853-1856 гг». Книга захоплює маловідомими фактами Кримської війни, а також тим, що у ній представлені біографії багатьох адміралів та генералів, які брали участь у боях того часу. «Иконотриптих» у 3?х книгах Леоніда Михайловича Шкаруби визнано кращим навчальним виданням. Автор книги, кандидат філософських наук Леонід Шкаруба на оголошенні результатів конкурсу розповів, що в Україні книги з іконознавства здебільшого видають у таких містах, як Київ та Львів. Тепер і миколаївське видання, в якому розкрито питання іконознавства, з'явилося на українському видавничому просторі. А у номінації «Краще прозаїчне видання» перемогли «Водолазные истории» Михайла Терновського. На жаль, сьогодні цієї людини, яка як ніхто знала історію Миколаєва та флоту, з нами немає. Ірина Гудим, у видавництві якої вийшла книжка, з теплотою відгукнулася про автора «Водолазных историй»: «Спасибо Мише! Он всегда с нами. Ему было еще чем поделиться. Эта победа в память о нем!». Ще одна людина, якій була властива любов до слова та свого рідного міста, завжди залишиться у пам'яті миколаївців. Це — Еміль Январьов. Його книга «Избранное» стала переможцем у номінації «Краща поетична збірка». Упорядники книги — Володимир Пучков та Людмила Костюк підкреслили, що хоча поет і не з нами, його голос промовляє до нас через його вірші. До книги увійшли найкращі поезії Еміля Январьова з його кожної збірки, а також декілька творів, які раніше не публікувались. «Кращим виданням для дітей та юнацтва» стала книжка «Країна дитинства» Інни Гаврилової. В оповіданнях — різні історії про іграшки, починаючи від ведмедика з пресованої тирси початку 60?х років минулого століття і закінчуючи сучасними ляльками. Всі іграшки, про які розповіла Інна Гаврилова, можна побачити у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї. У номінації «Краще видання для дітей та юнацтва» були представлені й інші книжки місцевих авторів, зокрема «Пригоди Нюмочки» Віри Марущак. Книжка запрошує маленьких читачів познайомитись з життям мишки Нюмочки. Всі видання, що були представлені у цій номінації, можуть викликати яскраві та радісні емоції не лише у дітей, а й у дорослих. В останній номінації — «Кращий літературний дебют» — перемогла книжка «Легендарные имена. Георгий Львович Брусилов. Тайна двух капитанов» Євгенії Бардіної. Автор: Юлія ПУСТОВІТ
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.022 |