|
Дистанція перешкод для десантників
22.06.2010 / Газета: Рідне Прибужжя / № 66(2954) / Тираж: 6008
- Військовослужбовець повинен зі зброєю та протигазом пробігти крос у 3000 м, після цього — подолати смугу перешкод у 100 м. Час засікається за останнім учасником команди. Вправа дуже складна, вимагає і витривалості, і швидкості, тому без попередньої підготовки, просто так, його здати неможливо», — додав Олександр Черниш і зазначив, що до здачі цього нормативу солдати посилено готувались півроку. У змаганнях узяли участь 8 команд, по «Спортивні змагання — це спосіб життя», — стверджують військовослужбовці 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади і на ділі доводять свої слова. Чого вартий лише перелік тих змагань, які уже відбулися в частині з початку року: біатлон серед жінок («Південь»), чоловічий та жіночий волейбольні турніри, змагання, приурочені до 65-ї річниці Великої Перемоги, між командами морської піхоти великих десантних кораблів «Ямал» Чорноморського флоту Російської Федерації та «Константин Ольшанский» Військово-Морських сил України, турнір з міні-футболу. Навіть серйозні нормативи солдати перетворюють на спортивне протиборство. Нещодавно на території військової частини відбувся чемпіонат бригади з нормативу 35а. Він був уведений як обов'язковий для Збройних сил України у грудні 2009 року. «Ця вправа передбачає біг 3100 м з подоланням смуги перешкод, -пояснив начальник фізичної підготовки та спорту частини майор Олександр Черниш. 10 чоловік у кожній. «Склад команди: 5 чоловік — офіцери, інші — військові строкової служби та контрактники». Перед стартом, як годиться, інструктаж щодо правил подолання дистанції та перевірка номерів спортсменів, зброї, наявності протигазів. Стартували з інтервалом у 10 хвилин, далі долали 3000 метрів, а потім смугу перешкод: рів, лабіринт, стіну, паркан, зруйновані сходи. На все солдатам давалося не більше 16 хвилин 10 секунд, після цього час не зараховувався, і команда могла вважатися повним аутсайдером. Але, на щастя, усі бійці виявилися достатньо підготовленими і час, за який вони долали дистанцію, був кращим за 1 в хвилин. Так, перше місце і найвищу нагороду — прапор повітряно-десантних військ — виборола розвідувально-десантна рота, яка показала час 14 хвилин 19 секунд. Друге місце посіла батарея протитанкових керованих ракет з часом 14.23. А почесне третє місце у напруженій боротьбі завоював га-убічно-артилерійський дивізіон з показником 14.49. Про те, складно чи легко давався новий норматив військовослужбовцям, розповів старший стрілець-снайпер відділення снайперів роти вогневої підтримки 2 ае-ромобільного десантного батальйону Володимир Ворчаков: «У нас, десантників, нічого складного немає, але все треба відпрацьовувати на техніку. Сила практично не потрібна, але необхідно напрацьовувати, тренуватися, все вивчати». Саме дисципліна і посилені тренування, за його словами, і є запорукою перемоги. А ми вітаємо призерів і всіх учасників чемпіонату і чекаємо нових змагань. Автор: Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016 |