ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Анатолій САРАХМАНЮК: «Робити все можливе для покращення добробуту врадіївців»
20.10.2010 / Газета: Український Південь / № 36(880) / Тираж: 3000

Кандидат на посаду Врадіївського селищного голови, народився в 1959 році на Кіровоградщині. З 1966 року проживає в смт Врадіївка. Інженер-будівельник. Працював інженером відділу капітального будівництва; майстром, інженером районної шляхової дільниці; головним інженером, виконробом Райсільгоспкомунгоспу; головою будівельного кооперативу «Каменяр»; головою фермерського господарства, заступником голови Врадіївської районної державної адміністрації. Навчається (заочно) в Одеському регіональному інституті Національної академії державного управління. Депутат районної ради. Голова громади УПЦ КП, голова Врадіївської районної організації Народного Руху України.

Кор.: — 31 жовтня відбудуться вибори до місцевих органів самоврядування. Ви, як кандидат на посаду селищного голови, які бачите основні завдання? А. Сарахманюк: — Це в першу чергу вирішення проблем мешканців селища та співпраця із усіма владними структурами, установами соціальної сфери, а також сприяння вирішенню всіх законних питань громадян, які виникають. Це розвиток громадського транспорту — автобусних маршрутів по селищу. Давно перезріла програма будівництва та впорядкування якісних, освітлених доріг та тротуарів у селищі. Кор.: — Як ви бачите вирішення соціальних проблем мешканців Врадіївки? А. Сарахманюк: — Тут сприяння молодим спеціалістам у будівництві «доступного» житла, надання допомоги ветеранам та соціально незахищеним громадянам, вирішення питання центрального та стихійних ринків, сміттєзвалищ, а також це підтримка і розвиток малого та середнього підприємництва як одного із джерел поповнення бюджету селища та створення додаткових робочих місць. Важливим залишається питання водопостачання з р. Кодима, подача та очищення води для споживачів із розширенням мережі водогону, а також злучення інвесторів для створення підприємств по виробництву товарів народного вжитку із застосуванням енергозберігальних та екологічно чистих технологій. Кор.: — Як, на вашу думку, є необхідність посилити виховний фактор у нашої молоді? А. Сарахманюк: — Так, проблема така існує не тільки на місцевому рівні, а й на загальнодержавному, тому є небхідність посилити цю роботу в органах місцевого самоврядування. Це всебічне сприяння відродженню національно-культурних і духовних народних традицій, національно-патріотичного та духовного виховання молоді та підтримка розвитку дошкільних, навчальних, медичних, культурних, спортивних та духовних закладів. Рух дуже багато робить у цьому напрямку, оздоровлюючи дітей, організовуючи численні конкурси на відродження духовності та національних традицій. А хто не пам'ятає численних поїздок у західну Україну на Різдвяні свята? Кор.: — Ви також очолюєте список Народного Руху до районної ради. Декілька слів про плани. А. Сарахманюк: — Народний Рух нині представлений у районній раді і багато було зроблено за цей час у плані вирішення проблем мешканців району. І нині ми сподіваємося на підтримку небайдужих громадян, готових разом з нами відстоювати інтереси громади, робити все можливе для покращення їх добробуту. Наш номер у виборчому бюлетені № 7. Ю. Вишневський

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012