ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Успішна співпраця
17.11.2010 / Газета: Родной причал / № 47(1161) / Тираж: 8000

Минулого тижня до Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини університету «Україна» завітали гості з Південної Кореї — Перший секретар посольства Республіки Корея в Україні пан Кім Хіян Дук та генеральний директор представництва ШСА в Україні при посольстві Південної Кореї пані Кім Сонг Ін. Зустрічали іноземців згідно з українською традицією — хлібом-сіллю.

Гості презентували нову сучасну мультимедійну аудиторію, що відкрилася в університеті, яка є подарунком посольства Республіки Корея та Корейського агентства з міжнародної співпраці КОІСА. Аудиторія оснащена різноманітною оргтехнікою. В ній знаходиться 31 комп'ютер, копіювальний апарат, лазерний кольоровий принтер та ін. Як зазначила Людмила Павлівна Матвієнко, ректор Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини університету «Україна», сучасна техніка є незамінною для всіх студентів університету, та зокрема — для студентів з обмеженими можливостями, які тут навчаються.

Подарунок інституту нової сучасної комп'ютерної техніки — перший крок у співпраці між інститутом та корейською стороною в рамках міжнародного договору про спільний проект посольства Республіки Корея та Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини. Така співпраця і діяльність волонтерів КОІСА зблизить народи України та Кореї, допоможе миколаївським студентам більше дізнатися про історію, культуру, сучасне життя Кореї, інтегруватися у світовий культурний простір.

За словами Кім Хіян Дука, співпраця України та Кореї в галузі інформаційних технологій є позитивною і виграшною для обох країн і вона неодмінно приведе до досягнення нових висот. Перший секретар зазначив: «Я дуже радий вітати вас сьогодні. Ми сподіваємося на спільну співпрацю,, оскільки в Україні дуже розвиненим є сільське господарство і країна має висококваліфікованих співробітників. Для нас цей союз є дуже вигідним. За умов співпраці, я впевнений, що і Україна й Корея виграють, тому що ви можете допомогти нам у розвитку сільського господарства, а ми — полегшити вам роботу з новітніми комп'ютерними технологіями. Я щасливий, що КОІСА може допомогти вам у цьому. Я думаю, що зовсім невеликий внесок допоможе налагодити подальшу співпрацю».

На зустрічі були також присутні: міський голова Володимир Чайка, начальник обласного управління освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації Валерій Мельниченко, проректор університету «Україна» з наукової роботи, начальник департаменту науково-дослідницької та міжнародної діяльності Віктор Олефір, начальник управління міжнародної діяльності університету Ірина Ізмайлова, заступник координатора центру високих технологій з міжнародної співпраці Юрій Роік.

Міський голова В. Чайка висловив свою вдячність корейським гостям за співпрацю в освітянський галузі на Миколаївщині та зазначив, що Корея зараз знаходиться на підйомі у розвитку суднобудування. І це є важливим фактором співпраці. Він вручив іноземним гостям альбоми з фотографіями Миколаєва та герб нашого міста.

Урочистості продовжилися невеликим концертом, де виступали студенти університету «Україна», учні школи «Гіпаніс», представники корейської общини та найменші артисти — вихованці дитячого садочку «Гіпаніс — ЕОС».

А насамкінець, іноземних гостей разом зі всіма присутніми чекала несподіванка: вихованці дитсадка посипали усіх зерном пшениці — на щастя, здоров'я та вдачу.

Взагалі, цей міжнародний проект не є першим, успішно здійсненим в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини університету «Україна». Тут вже надійно налагоджені партнерські відносини з університетами Німеччини: «Saarbrucken Universitat», «Internationale Europaische Universitat Berlin»; Великобританії -«Univercity College Plymouth St. Mark and St. John», співпраця з Фондом Конрада Аденауера, з Корпусом миру (проведення спільних семінарів, зустрічей за круглим столом, академічна підтримка викладачів, студентів (стипендії), регулярне оновлення літератури). Інститут приймає активну участь в програмах ДААД і Гете-Інституту (стипендії для викладачів і студентів, проведення семінарів лекторами і асистентами ДААД, організація безплатних курсів німецької мови для студентів міста, забезпечення підручниками, відеоматеріалами, журналами, газетами). Лекції студентам читають викладачі із Кореї, США та Німеччини.

В інституті регулярно проводяться засідання «Англійського клубу», «Клубу перегляду німецьких фільмів». Така діяльність передбачає обговорення актуальних тем англійською та німецькою мовами, підготовку і проведення національних свят, перегляд фільмів.

Студенти і викладачі інституту мають змогу стажуватися в Англії, Німеччині, Австрії та Китаї. Великою популярністю серед миколаївців користується інститутська бібліотека німецької художньої літератури, відео-та аудіоматеріалів.

Автор: Каріна НОВІКОВА

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.028