|
Коментар до події. Не бійка, а побиття!
29.12.2010 / Газета: Український Південь / № 46(890) / Тираж: 3000
Нещодавно по телебаченню було продемонстровано документальні кадри зі стін нашого законодавчого органу — Верховної Ради України. На них було чітко зафіксовано, як до зали, в якій мирно сиділи депутати-опозиціонери, заблокувавшись у ній, навіть замотавши двері ланцюжком, здається, від звичайних міліцейських наручників, увірвалася, ламаючи двері та роздираючи той ланцюг, ватага, що складалася з депутатів-регіоналів, та почала бити, — це добре видно на тих кадрах, — опозиціонерів. І підняті руки тих опозиціонерів, щоб захистити свої голови від ударів кулаками, чи й від тих крісел, які натреновані регіонали кидали на них, — це зовсім не означає, що це була саме бійка, а не побиття. Бо так кожна людина інстинктивно намагається захистити свою голову, своє лице, своє тіло від побоїв. До речі, виривання того крісла, піднятого руками кривдників, чи відштовхування, або хапання їх за руки — не може кваліфікуватися як обопільна бійка, а лише як необхідний захист. Це зрозуміло навіть неграмотній козі. Тоді чому наші засоби масової інформації, наші журналісти, навіть на такому демократичному п'ятому каналі, подають цю подію як бійку, а не як відверте побиття, збиваючи з пантелику пересічних громадян. Адже бійка і побиття — це далеко не одне й те саме! Це — перше. А друге, чому той ланцюг, вже в руках людини, яка не тільки не дуже потрібна Україні, але й Верховній Раді, бо, як не дивно, диригує нею депутат-регіонал Чечетов, чому в її руках цей ланцюг, яким були заблоковані двері, вже фігурує як предмет, приготовлений для бійки? Десь рівно так, як і той шмат труби, яким, напевне, регіонали виламували двері? І чому він кричить про пістолети, які нібито носять опозиціонери у стінах Верховної Ради? Хоча, проглядаючи цей сюжет, це побиття, я б і не здивувався, що їм треба їх мати. Адже, коли тебе так брутально б'ють, треба захищатися. І останнє. Сідати за стіл мирних переговорів, як до цього закликає в даному разі Литвин і особливо настирно лідер фракції регіоналів Єфремов, який наголошує, що, мов, «когда подрались дети» не варто втягувати в розбори когось (в даному разі прокуратуру), а мовляв, домовитись самим — не зовсім справедливо. Адже це «подрались» не «дети», а відверте побиття дорослих депутатів — державних діячів... теж дорослими крутими дядями, організоване його ж фракцією. Бо про що тут домовлятися, якщо він це виправдовує та заявляє, що йому «не за что краснеть». Бо якщо він за це не почервоніє, то про що тут можна домовлятись? Автор: Петро Панянчук
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.024 |