|
Богдан Горинь: «Голос міжнародних організацій — надія для демократичної громадськості
02.02.2011 / Газета: Український Південь / № 4(894) / Тираж: 3000
«Українські правоохоронні органи, а також суди здійснюють тисячі грубих порушень, з яких сотні доходять на рівень Європейського суду з прав людини. Україна у переліку порушників — одна з перших.» Так коментує заяву Парламентської асамблеї Ради Європи про іґнорування в Україні рішень Європейського суду з прав людини член Політради Народного Руху правозахисник Богдан Горинь. «На жаль, українська правова система добре працює лише на засудження обвинувачених. Рішення ПАРЄ — свідчення того, що реформування української судової системи уже перезріло», — додає він. «Запропоновані теперішньою владою судові реформи принципово не змінюють ситуації. Крім прямих матеріальних збитків, це — тяжка репутаційна шкода України, своєрідний присуд нашій судовій системі, — наголошує пан Горинь. «Влада не здатна реформувати пострадянське репресивне правосуддя — більше того, зараз вона активно використовує його для придушення опозиції. Тому, на жаль, ситуація тільки погіршуватиметься. Доказом цьому є заведення кримінальних справ на чільних діячів опозхиції — Ю. Тимошенко. Ю. Луценко та ін. Такі дії влади викликають обурення громадськості України, яка протестує проти зазделегідь спланованих дій правоохоронних органів та судів. У зв'язку з тим, що в Україні формується тоталітарний режим, ці протести не дають бажаних наслідків. Усі надії демократична громадськість України покладає на авторитетний голос міжнародних організацій, зокрема, рішень Європейського суду з прав людини», — переконаний Богдан Горинь. Автор: nru.org.ua
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.014 |