|
Головне завдання — продовольча безпека
05.02.2011 / Газета: Рідне Прибужжя / № 13(3047) / Тираж: 6008
Голова облдержадміністрації Микола Круглов 2 лютого зустрівся з президентом транснаціональної компанії «BUNGE» Альберто Вайссером (США), віце-президентом компанії, керівником Європейського офісу Жан-Луі Гурбеном, генеральним директором, керуючим напрямком агробізнесу по Східній Європі Дмитром Горшуновим та координатором проекту, радником міністра транспорту України Василем Капациною. Тема зустрічі — завершення будівництва перевантажувального комплексу зернових вантажів на території Миколаївського морського торговельного порту. Президент ТНК «BUNGE» А. Вайссер заявив про задоволення інвестицією, яка реалізується на Миколаївщині: «Ми маємо термінали у 30 портах різних країн світу і були приємно вражені тим, що проект був реалізований у межах затвердженого бюджету і навіть раніше запланованого терміну». Він також подякував голові облдержадміністрації за підтримку. М. Круглов, зі свого боку, наголосив на тому, що останнім часом у Миколаївській області спостерігається суттєве пожвавлення у реалізації інвестиційних проектів, пов'язаних з обробкою вантажів та переробною промисловістю. Це не тільки створює нові робочі місця та поповнює бюджет області, а й сприяє вирішенню проблеми продовольчої безпеки України, яка є одним із головних пріоритетів у політиці Президента України В. Януковича. До речі, саме цьому питанню буде присвячене засідання Ради регіонів України, яке має відбутись у березні п. р. у Миколаєві. Серед об'єктів, які будуть презентовані під час цього заходу, передбачено і портові термінали. «В Україні достатньо зерна для всіх наявних зерно-трейдерів. Утім, одним з найактуальніших завдань для нас є підвищення родючості: господарства-лідери збирають сьогодні по 70-80 центнерів з гектара, тоді як решта, на таких же землях, отримують тільки 25 центнерів. Ми маємо впровадити нові агротехнології, щоб вийти на середній показник 60-70 центнерів», — наголосив голова ОДА. Топ-менеджер компанії «BUNGE», яка посідає перше місце у світі з перевантаження харчових олій та друге — за зерновими культурами, зробили акцент на тому, що продовольча безпека є проблемою номер один для всього світу, оскільки, за розрахунками фахівців, до 2050 року необхідно підвищити виробництво зерна на 1,7 млрд. тонн (нині сукупний урожай становить близько 2,5 млрд. тонн). При цьому існує тільки дві країни, які мають потенціал для суттєвого підвищення виробництва зерна: Бразилія та Україна. Тому до України зараз привернута особлива увага як міжнародних організацій, працюючих під егідою ООН, так і потужних інвесторів. До того ж Україна має більше можливостей для розвитку портового господарства, ніж сусідня Росія. ТНК «BUNGE» розглядає можливість реалізації ще одного інвестиційного проекту в Миколаєві. Найближчим часом до облдержадміністрації будуть надані нові інвестиційні пропозиції. Автор: Прес-служба облдержадміністрації
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016 |