ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Україна i свiт: iнновацiйний потенцiал та iнвестицiйна привабливiсть
03.03.2011 / Газета: Южная правда / № 24(22759) / Тираж: 24600

Асамблея ділових кіл України провела в Києві щорічне одинадцяте зібрання національної еліти під гаслом «Україна і світ: інноваційний потенціал та інвестиційна привабливість». Це найавторитетніший комплексний проект, спрямований на виявлення і популяризацію вітчизняних досягнень у сфері інновацій, на консолідацію інноваційної та інвестиційної еліти, а також на розробку механізмів ефективного трансферу між наукою і бізнесом, формування пропозицій до державної стратегії інноваційного розвитку. Серед медіа-партнерів форуму — Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива».

Конгреси ділових, наукових і творчих кіл — це постійний громадський діалог між владою та інтелігенцією країни з актуальних питань розвитку суспільства. Роботу форумів традиційно підтримують Президент України і Прем'єр-міністр, міжнародні фундації, впливові вітчизняні спілки промисловців, вчених, митців. Нинішній конгрес не став винятком. У його заходах взяли участь до 500 представників структур державної влади, народних депутатів, дипломатів, керівників виробництва, науковців, освітян, працівників засобів масової інформації, а також почесні гості з-за кордону, зокрема з Австрії, Бельгії, Білорусі, Великобританії, Йорданії, Литви, Росії, Казахстану, Таджикистану.

Програма Конгресу розпочалася пленарним засіданням у столичному Палаці мистецтв «Український Дім». Серед учасників і промовців були: Пол Бріггс, керуючий директор і Кристина Хауелл, голова департаменту зовнішніх зв'язків Торгової Палати Долини Темзи (Великобританія), Віктор Кириленко, експерт Проекту ЄС «Вдосконалення стратегій, політики та регулювання інновацій в Україні (Бельгія), Олександр Степанець, виконавчий директор Московського інтелектуального ділового клубу (Росія), Олександр Кендюхов, голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів, Дмитро Борисов, перший заступник директора Міжрегіонального центру інноваційного розвитку, Олександра Кужель, президент Асамблеї ділових кіл, Кестутіс Масалскіс, комерційний аташе Посольства Литви в Україні, Вячеслав Рой, голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України. В обговоренні актуальних питань взяли участь керівники підприємств, учені, діячі культури та мистецтва, іноземні гості, з-поміж них — Георгій Сігуа, глава представництва ТПП Грузії в Україні, Валерій Гришин, голова ради директорів ТОВ «АНТРА-ГРУП», Кирило Кучеров, к.е.н., директор Інноваційного центру Харківського держуніверситету, Володимир Ващенко, проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління та багато інших

Британець Пол Бріггс, президент Міжнародного клубу лідерів бізнесу, в інтерв'ю українським засобам масової інформації наголосив: «Ваша країна приваблива щодо інвестицій та інновацій. Особливо мене вразили проекти у сфері енергетики. Звичайно, інновації є пріоритетом для багатьох країн. Сподіваюся, що робота британських і українських вчених буде плідною».

Справжньою родзинкою форуму став телеміст Київ — Вільнюс за участю інвесторів з Литви. У режимі реального часу литовські бізнесмени мали змогу поділитися досвідом з українськими колегами та розглянути пропозиції вітчизняних розробників. За словами Кестутіса Масалскіса, комерційного аташе посольства Литви в Україні, інвестиції литовські — невеликі, але якщо порахувати на одну людину (у Литві 3,5 мільйона населення), то ця країна потрапляє в п'ятірку найбільших інвесторів в Україні. Отож тепер — справа за підписанням ділових угод.

Цього року на форумі презентовано десятки інноваційних та інвестиційних проектів у різних галузях промисловості, енергетики та енергозбереження, конверсії, фундаментальної науки. А ще — в агропромисловому комплексі, соціальній сфері та житлово-комунальному господарстві. Також представлено інвестиційно привабливі регіони країни. На особливу увагу заслуговує Прикерченська ділянка Чорноморського шельфу, де виявлено значні поклади нафти й газу.

На конгресі презентувала свої розробки й «Укрзалізниця». Як зазначив її генеральний директор Михайло Костюк, від відомства на потенційні інвестиції очікують проекти вартістю 11 мільярдів доларів США. Йдеться про збільшення парку приватних вагонів, закупівлю понад десятка міжрегіональних двосистемних поїздів, інвестиції у припортові станції тощо. Матимуть вигоду від цих інвестицій і міжнародні автоперевізники.

Проведено також презентації кращих вітчизняних компаній і фірм, круглі столи, ділові переговори, експрес-виставку інноваційних та інвестиційних проектів. Делегати ухвалили резолюцію до органів влади та місцевого самоврядування зі стратегічних питань розвитку інноваційного потенціалу держави.

Завершився форум діловим прийомом і церемонією громадського вшанування кращих представників української еліти — переможців у рейтингових проектах і конкурсах (на знімку з престижною відзнакою — Володимир Шевченко, директор ТОВ НВВФ «ТОПАЗ ЛТД»).

Підсумки роботи конгресу підбив Антон Саввов, генеральний директор Асамблеї ділових кіл, яка є першим у державі громадським інститутом з розробки й реалізації спеціальних проектів і програм, що сприяють формуванню позитивного іміджу лідерів, підприємств, регіонів та країни в цілому. Уже 12 років ділова спільнота України консолідовано працює над втіленням у життя різноманітних програм розвитку: Асамблея реалізує в Україні до 60 консалтингових, видавничих, комунікативних та іміджевих проектів. Це бізнес-форуми, тренінги, семінари, конференції, видавничі проекти, які розробляються за підтримки її міжнародних партнерів: Europe Business Assembly і Торгової Палати Долини Темзи (Великобританія), Швейцарського інституту стандартів якості (Швейцарія), Європейського центру дослідження ринку (Бельгія), Міжнародного Конгресу промисловців і підприємців (Росія) та інших.

Щороку в заходах Асамблеї беруть участь більш як 6000 найактивніших громадян України та сотні іноземних гостей.

03.03.2011

Автор: Прес-служба ВБФ

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.017