Одесит Борис Півенштейн був одним з легендарних пілотів, які брали участь у порятунку екіпажу пароплава «Челюскін», розчавленого полярними льодами в 1934 році.
У 1943 році літак Півенштейна був збитий під час боїв на Донбасі. Льотчик потрапив в полон. У травні 1944 року гестапо доставив його у концтабір Штуттгоф, де він був повішений. Але цим страшним подією історія Бориса Півенштейна не закінчилася. Через 8 років після його загибелі, рішенням Військової колегії Верховного суду СРСР від 4 квітня 1952 він був заочно засуджений до розстрілу з позбавленням військового звання і нагород, як зрадник-перебіжчик, шпигун.
На зустрічі в Літературному музеї, вперше будуть представлені архівні документи, які доводять, що Борис Півенштейн був страчений в концтаборі Штуттгоф, а також, дані пояснення до сорока архівних документів в заяві про його реабілітації. Таким чином буде відновлено добре ім'я несправедливо зганьбленого героя-одесита Бориса Півенштейна.
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р. Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»