22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття ООН та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, яка дала б змогу забезпечити кожного жителя нашої планети чистою питною водою. В цей день в різних країнах проводяться заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. Мета цієї роботи — привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.
Цей день можна вважати днем народження професії таксиста. Саме 22 березня в 1907 році в Лондоні вперше з’явилися кеби зі спеціальними лічильниками, які вимірювали кілометраж поїздки і визначали її вартість. Якої-небудь аристократичної англійської назви для цього лічильника так і не знайшли. Зрештою, англійські візники, здається, занадто накрутилися та вигадали назву лічильнику, що складалася з двох слів: французького «la taxe» — «сплата» і грецького «μέτρηση» — «вимірювання». Вийшов таксіметр, після цього сама послуга перевезення з оплатою за кілометраж отримала назву таксі, а візники стали називатися таксистами.
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р. Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»