Щорічно 1 квітня святкують День сміху, або День дурня. У це міжнародне свято заведено розігрувати своїх рідних і друзів та жартувати над ними. Звідки прийшло до нас свято 1 квітня, точно не відомо. За однією з версій, цей день зародився в Стародавньому Римі. Там відзначали свято дурних – вважалося, що тут першоквітневий обман був пов'язаний зі святом на честь божества Сміху. Згідно з іншими версіями, День сміху з'явився в стародавній Індії, де в останній день березня проводили свято жартів. У країні в цей період святкували день весняного рівнодення, з народними гуляннями, жартами і витівками. Крім того, є припущення, що 1 квітня раніше відзначали ірландці, і то на честь Нового року. Є ще одна версія виникнення свята, згідно з якою День сміху пов'язаний з переходом на григоріанський календар, який був введений папою Григорієм XIII у 1582 році. Раніше Новий рік відзначали наприкінці березня. Тоді новорічний тиждень починався 25 березня, а закінчувався 1 квітня. Пізніше, у середині XVI століття, король Карл IX реформував у Франції календар і переніс Новий рік на 1 січня. Але звичка була сильнішою, і багато людей продовжували відзначати 1 квітня як свято. Тих, що вітали одне одного в цей день, називали квітневими дурнями. Також було заведено розігрувати всіх. Звідси і пішов День сміху.
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р. Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»