ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Чотирилапі бойові побратими: Укрпошта презентує нову благодійну серію марок «Батальйон «Пухнасті»
11:09 / 20.09.2024
Чотирилапі бойові побратими: Укрпошта презентує нову благодійну серію марок «Батальйон «Пухнасті»

26 вересня Укрпошта офіційно вводить в обіг благодійний поштовий випуск «Батальйон «Пухнасті», який складається з двох поштових марок — «Батальйон «Пухнасті». Котики» та «Батальйон «Пухнасті». Собачки». Випуск присвячено незламному духу захисників України та їхнім чотирилапим друзям, які часто допомагають українським воїнам переживати важкі випробування війни.

Під час війни тварини стали важливими супутниками захисників України, забезпечуючи їх теплом, вірністю та навіть допомагаючи в бойових умовах. Чимало котів і собак, врятованих із зони бойових дій, стали бойовими побратимами українських воїнів. Вони допомагають відволіктися від суворої реальності війни, нагадуючи про затишок рідної домівки. На світлинах, що зображають наших захисників з тваринами, проявляються найкращі людські якості – милосердя, доброта, любов і турбота. Військові, втомлені після виконання бойових завдань, часто знаходять розраду в компанії врятованих тварин, які завжди готові подарувати їм тепло. Багато з них також допомагають у боротьбі з російським агресором: беруть участь у розмінуванні, патрулюють вулиці, виявляють ДРГ, боронять блокпости, евакуюють людей з гарячих точок, волонтерять і навіть збирають гуманітарну допомогу.

В умовах війни тварини, як і люди, часто опиняються в ситуаціях, де потребують допомоги. Українці рятують собак та котів, евакуюючи їх із зони бойових дій разом із родинами або виносячи їх на руках з окупованих територій та розтрощених будівель. Однак не всі тварини мають щасливий фінал – деякі втрачають своїх господарів або залишаються на вулиці.

Укрпошта прагне допомогти тим, хто залишається беззахисним і потребує людської доброти в умовах війни. Саме тому поштовий випуск «Батальйон «Пухнасті» » має благодійний характер, а кошти, отримані від продажу, будуть передані на підтримку притулків для тварин.

Тираж кожної марки «Батальйон «Пухнасті». Котики» та «Батальйон «Пухнасті». Собачки». – 300 000 примірників. Номінал марки – U (відповідає тарифу на пересилання внутрішніх простих листів без оголошеної цінності масою до 50 грамів), еквівалент – 15 грн. + 5,00 грн (додатковий номінал, призначений для відрахування на соціальні (благодійні) цілі). Кількість марок в аркуші – 6. Тираж конверта «Перший день» – 35 000 примірників, карток – по 30 000 примірників. Художниця — Наталія Кохаль. Погашення спеціальним штемпелем «Перший день» відбудеться у м. Києві, 01001.

Придбати поштовий випуск можна з 26 вересня у відділеннях Укрпошти та у Поштовому маркеті.

Пресслужба АТ «Укрпошта»


Коментарі

Немає коментарів
Контрольний код: *
 
 
введіть, будь ласка, літери, які ви бачите зліва
Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Пошук:
розширений

Роман Сирінський
ЛЕНІНСЬКА МОДЕЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЯК ОДНА З ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ РОСІЙСЬКИХ ШОВІНІЗМУ ТА ІМПЕРІАЛІЗМУ РАДЯНСЬКИХ ТА ПОСТРАДЯНСЬКИХ ЧАСІВ
Стаття присвячена аналізу ленінської національної політики та розвінчанню як радянського міфу про її кардинальну відмінність від практик, які мали місце в національній політиці СРСР постленінського періоду, так і міфологем сучасної російської пропаганди, яка вслід за своїм диктатором часто твердить про «створення» України Леніним та більшовиками.

Відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму»
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.

Останні новини:
16:57 25.10.2024
16:34 25.10.2024
15:48 25.10.2024
13:42 25.10.2024
11:27 25.10.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.019