
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
ЖИТТЄВЕ КРЕДО: ЗАКОХАННІСТЬ У КНИГУ
![]() 13:32 / 15.02.2019
![]() «Закохані у книгу» – таку назву мала акція, яка в рамках Міжнародного дня дарування книг відбулася в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського 14 лютого. Цього чудового сонячного дня в атмосфері любові і тепла в ОУНБ зібралися колеги, друзі та прихильники книги і бібліотеки. Звісно, не залишився осторонь цієї просвітницької акції Сергій Гриневецький. Потягом багатьох років, починаючи з часів губернаторства, які б посади ні обіймав Сергій Рафаїлович він завжди допомагав бібліотеці, поповнюючи її фонд новими, цікавими виданнями. Цього разу бібліотека отримала у подарунок видання з мистецької та спортивної тематики, зокрема такий раритетний енциклопедичний двохтомник, як «Олімпійське Сузірʼя України». А ще до акції приєдналися депутати Одеської обласної та міської рад, науковці, письменники, представники одеських ВУЗів, видавництв, журналісти, колеги з музеїв та культурних центрів. Всього бібліотека отримала в дар понад 100 різноманітних видань, які гідно поповнять її фонд. Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки, залишати їх в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися й ті, хто дарує книги, й ті, хто прищеплює любов до читання.
![]()
![]() Видатний український письменник, лауреат Шевченківської премії наш земляк Богдан Сушинський
![]() Очільниця відділу соціокультурної діяльності Ольга Нагорнюк -дієва, енергійна,яскрава, талановита!
![]() В стінах біліотеки завжди є місце гумору та дотепному слову!
![]() До акції приєдналися депутати Одеської обласної та міської рад, науковці, письменники, представники одеських ВУЗів, видавництв, журналісти, колеги з музеїв та культурних центрів.
![]() Директор ООУНБ ім. М.Грушевського неперевершена Юліана Амельченко
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Поиск:
![]() ![]() ![]() Ярослав Жаліло
Продовжуємо знайомити з основними складовими «Стратегії зміни майбутнього», розробленої фахівцями Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України (НІСД).
![]() ![]() ![]() 21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було проголошено на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 р. Тим самим організація підтримує мову як ознаку культурної приналежності людини і вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.
![]() ![]() Центр «Розвиток КСВ» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM за підтримки компанії L’Oreal провели онлайн конференцію “Українки в науці, яким аплодує світ” з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці.
![]() ![]() 14 лютого 2021 року з нагоди Дня закоханих та Міжнародного дня дарування книг в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться найяскравіша, найромантичніша та най-fashion БІБЛІОНІЧ – ІІІ.
![]() ![]() 26 січня 2021 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбулися ХХ ювілейні Різдвяні читання, які бібліотека традиційно проводить у партнерстві з Одеською єпархією Української православної церкви.
Цьогоріч для обговорення обрано найактуальнішу тему сьогодення – збереження миру в світі, адже ООН проголосила 2021 рік Роком Миру і Довіри. Одвічні євангельські рядки «Плід правди сіється творцями миру» (Як.:3:18) стали своєрідним гаслом під час Різдвяних читань.
![]() ![]() 22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Адже 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу.
![]() |
![]() Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
© 2005—2021 S&A design team / 0.043Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье» |