|
«НІКОГО НЕ ЗАЛИШИТИ ОСТОРОНЬ»: ЗАЛУЧЕННЯ 20 ПАРТНЕРІВ ДО ЕСТАФЕТИ SDG RELAY
10:24 / 28.09.2020
25 вересня, Україна. ГО «Startup Kyiv» проводить всеукраїнську віртуальну естафету SDG Relay в рамках Глобального тижня Act4SDGs. Мета естафети – підвищити обізнаність щодо Цілей сталого розвитку в Україні та зібрати кошти для розробки, реалізації та розширення навчальних програм світового рівня з підприємництва та інновацій абсолютно безкоштовно для української молоді, яка має амбіції завдяки своїм ідеям сприяти досягненню принаймні однієї з Цілей сталого розвитку! У цей день, 25 вересня, відзначається п’ята річниця прийняття Резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу: Порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року». Це важливий день для всієї планети, який покликаний ще раз нагадати, що від кожної людини залежить зміна світу на краще. У 2015 року світові лідери погодились на спільний план для планети та людей на ній, прийнявши 17 Цілей сталого розвитку, які є універсальним закликом до дій, спрямованим на подолання бідності, захист планети та забезпечення добробуту та процвітання всіх людей. Цілі взаємопов’язані, вони стосуються всіх країн і мають на меті нікого не залишити осторонь. У 2020 наше життя перевернув COVID-19. Пандемія змусила людей об’єднатись, аби переосмислити та створити краще майбутнє. І поки нині в Генеральній Асамблеї збираються лідери держав світу, у кожної людини є можливість побути «Генеральним Секретарем своєї Планети» і вживати заходів для досягнення Цілей сталого розвитку. Аби після цього переломного моменту ми рухались у правильного напрямку – до сталого світу. Одним з таких заходів і є проведення естафети SDG Relay. Естафета є цілком універсальною, адже її учасники можуть бігти будь-яку дистанцію, у будь-якому куточку України у будь-який час впродовж 25 вересня. Після забігу – зробити публікацію в соціальних мережах з висвітленням не лише фотографії участі в SDG Relay, а і додаткової інформацію про те, чому Цілі сталого розвитку є важливими і як їх досягненню може сприяти кожна людина. Засновниця Громадської організації «Startup Kyiv» та ініціаторка естафети, Алевтина Пабст, вірить, що ця естафета – це лише початок довгого шляху, що принесе помітні сталі результати. Саме тому до події були залучені бізнес, громадський сектор, медіа та освітні заклади. Серед соціально відповідальних українських компаній, до естафети вже долучились Carlsberg Ukraine, Intellias, Danfoss Ukraine, Beetroot Ukraine, EVERLEGAL, Novo Nordisk, Фармак, Caparol Україна, Winner Group Ukraine, ДТЕК, Oriflame Ukraine та дві платформи, що об’єднують бізнес — European Business Association та American Chamber of Commerce in Ukraine. Також долучились партнери з громадського сектору — Фонд Східна Європа, ThinkYoung, HUB 4.0, Твій простір можливостей, та медіа — Громадське радіо і Mind. UA. Окрім того, з ГО «Startup Kyiv» в рамках естафети SDG Relay співпрацюють університети, що залучають своїх студентів і також сприяють підвищенню обізнаності щодо сталого розвитку.
Детальніше про подію: www.sdgrelay.com
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для одеситів та гостей міста цікаву й розмаїту різдвяно-новорічну програму «Від Миколая до Різдва». Цей проєкт родинного дозвілля, спрямований на популяризацію книги та читання, згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку, триватиме впродовж грудня (6.ХІІ – 31.ХІІ. 2024 р.). Тож запрошуємо здійснити захоплюючу подорож усією родиною у дивовижний світ книжок найстарішої книгозбірні України!
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.014 |