
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
До Міжнародного дня музики
![]() 11:23 / 06.10.2020
![]() На початку жовтня Одеська національна наукова бібліотека спільно з Одеським обласним відділенням Національної Всеукраїнської спілки музикантів України та Одеською національною музичною академією імені А.В. Нежданової запропонували прихильникам класичної музики лекцію-концерт «Шедеври світової музики», який було присвячено Міжнародному дню музики. З вітальним словом виступила Тетяна Щурова, завідувач відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України, яка підкреслила унікальність колекції музичної літератури, що зберігається у фонді бібліотеки та розповіла про багаторічну співпрацю та плідні творчі зв’язки знаних музикознавців та музикантів Одеси та ОННБ; З захоплюючою лекцією «Література та музика» виступила Ольга Щербакова, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри камерного ансамблю Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, солістка Одеської філармонії, голова Одеського обласного відділення Національної Всеукраїнської спілки музикантів України. Твори Л. Ван Бетховена, Р. Глієра, Ф.Шопена, В. Сильвестрова, К Данькевича прозвучали у виконанні студентів Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової: магістра Артура Шутова (фортепіано); асистентки – стажера Олександри Висоцької (скрипка); студентки 1 курсу Жозефіни Подлубної (фортепіано). Фахову зацікавленість викликала книжкова виставка «Музичні сторінки Одеси», де, зокрема, були представлені видання з автографами відомих музикантів. Тамара Кухарук, зав. відділу зв’язків з громадськістю та реклами Одеської національної наукової бібліотеки
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Поиск:
![]() ![]() ![]() Артём Филипенко
Ключова помилка Молдови — визнання сепаратистів стороною переговорів, виведення Росії зі статусу країни-агресора і введення у статус посередника. Це досвід, який може використати Україна і який ми не маємо повторювати за жодних умов. Читайте конспект ґрунтовної і цікавої лекції про Придністров'я, Молдову і Росію від завідувача сектора досліджень Південного регіону Національного інституту стратегічних досліджень Артема Филипенка. Лекція відбулася онлайн під час зустрічі дискусійного клубу «Україна – ЄС». Записала Тетяна Кропивницька.
![]() ![]() ![]() 22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Адже 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу.
![]() ![]() 5 января в Одесской Опере прошел очень аллегоричный концерт перед локдауном, который, напомним, начинается уже послезавтра – сразу после Рождества.
![]() ![]() CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» провела конференцію «Бізнес, що змінює країну” та назвала компанії-переможців XI Конкурсу Кейсів з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), найстарішої премії з КСВ в Україні. Генеральний партнер Конкурсу — компанія EY. Український культурний фонд (УКФ) виступив партнером номінації «Бізнес, що підтримує культуру». Медіапартнер події — журнал «Бізнес».
![]() ![]() За часи незалежності українська історична наука стала інтегральною частиною світової історіографії. Найголовнішим чинником розвитку української історіографії залишається деідеологізація історичної науки, розкутість думки, свобода наукової творчості і вибору світоглядних позицій. Відбуваються докорінні зміни в оцінці тих чи інших подій української історії. З’явилося чимало цікавих і оригінальних наукових праць. Цьому сприяє багато чинників, передусім відкритість українського історіографічного простору для різних поглядів і методологій.
![]() ![]() 22 грудня 2020 року CSR Ukraine, експертна організація «Центр Розвиток КСВ» проведе конференцію та церемонію нагородження переможців всеукраїнського XI Конкурсу Кейсів з КСВ «Кращий внесок в Цілі сталого розвитку».
![]() |
![]() Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
© 2005—2021 S&A design team / 0.039Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье» |