ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Відповідальний бізнес: відбудеться нагородження переможців XI Конкурсу Кейсів з КСВ
15:51 / 17.12.2020

22 грудня 2020 року CSR Ukraine, експертна організація «Центр Розвиток КСВ» проведе конференцію та церемонію нагородження переможців всеукраїнського XI Конкурсу Кейсів з КСВ «Кращий внесок в Цілі сталого розвитку».

Генеральний партнер Конкурсу – компанія EY. Партнер номінації «Бізнес, що підтримує мистецтво та культуру» – Український Культурний Фонд (УКФ). Медіапартнер – журнал «Бізнес»

Конкурс проводиться одинадцятий рік поспіль та має за мету популяризувати КСВ практики українських компаній та нагородити кращі з них за сталий внесок у розвиток суспільства. В цьому році Центр «Розвиток КСВ» отримав 40 кейсів компаній в Україні.

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвитку КСВ» зазначила: «КСВ проєкти компаній стали особливо цінними цьогоріч, коли пандемія змусила бізнес переглянути свої стратегії та виділити основне – те, що сприяє досягненню локальних Цілей сталого розвитку в країні. І вже скоро ми дізнаємось, хто з компаній зробив трохи більше і краще, але, всупереч результатам, ми всі перемогли від того, що в критичні часи бізнес проявляв свою соціальну відповідальність».

Темою цьогорічної онлайн-конференції стануть Цілі сталого розвитку та внесок бізнесу у розвиток країни.

Наталія Теленкова, керівниця комітету з питань корпоративної відповідальності компанії EY в Україні: «Ми живемо в цікаві часи. Виклики, що доводиться долати, вимагають мудрості, креативу, послідовності. І роблять нас всіх сильнішими. Як ніколи цікаво буде почути історії українських компаній про досвід на ниві корпоративної відповідальності за цей період».

Під час онлайн-заходу будуть презентовані КСВ-кейси компаній, що реалізовувались у 2020 році. Традиційно, всі практики спрямовані на реалізацію Цілей сталого розвитку 2030. Також цього року вперше будуть оцінюватись кейси в номінації «Бізнес, що підтримує культуру», партнером якої став Український культурний фонд.

Реєстрація на захід: https://forms.gle/LNsG2z5VfwFDJmma9

До оцінки кейсів долучились міжнародні КСВ-експерти, експерти УКФ та учасники конкурсу. У 2020 р. на Конкурс було подано 40 кейсів українських та міжнародних компаній в Україні, серед яких: Нова пошта, Київстар, Nestle, Goodvaley, ДТЕК, EPAM, Eva, Infopuls, Intellias, Carlsberg та інші.

Контактна інформація: Чайка Дар’я, комунікаційна менеджерка Центру «Розвиток КСВ», pr@csr-ukraine.org, 0966227609

_______

Конкурс кейсів з КСВ. Започаткований у 2009 році, Конкурс перетворився в єдину національну премію відзначення проєктів соціальної відповідальності компаній. У 2020 році Конкурсу виповнюється одинадцять років (у 2014 році Конкурс не проводився). Організатором виступає Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Постійним партнером Конкурсу є міжнародна консалтингова компанія EY. За весь час було зібрано понад 400 кейсів, кейси оцінювали 35 міжнародних експертів, підготовлено 10 публікацій. З 2016 року незмінною темою конкурсу є Глобальні Цілі сталого розвитку 2030 – ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку, і нараховують 17 цілей, яким відповідають 169 завдань.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

EY – міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри та впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
До Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів «Голодомори в Україні: хронологія геноциду»: круглий стіл. Анонс
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Презентація книжкової виставки-інсталяції «Мова – духовний скарб народу»: до Дня української писемності та мови
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
Відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму»
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.028