|
Круглий стіл “ІТ освіта в Україні” за участі флагманів ІТ-сектору
11:10 / 31.05.2021
В рамках Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Освіта і наука” за організаційної підтримки Київської школи економіки відбудеться круглий стіл на тему “ІТ освіта в Україні”. Участь у круглому столі візьмуть представники уряду, державних та приватних закладів освіти, а також бізнесу, що фокусується на розвитку digital-галузі. Коли: 31 травня, 12:10 — 13:10 Онлайн-трансляція круглого столу “ІТ освіта в Україні” відбуватиметься на Facebook-сторінці Київської школи економіки. Стрімке прискорення діджиталізації освіти і науки, що відбулося протягом попереднього року, проявило потенціал та ймовірні ризики розвитку галузі, що зокрема відзначилось і для економіки. Так, частина ВВП від ІТ-галузі зросла в Україні на понад 25% за 2020 рік.
Під час заходу учасники обговорять як впливають технології на сьогоденні та майбутнє освіти та науки, яким є освітній запит для підготовки фахівців у галузі новітніх технологій, які можливості для освіти у сфері ІТ в Україні є вже зараз? Участь у круглому столі візьмуть: • Олександр Борняков, заступник Віце-прем’єр міністра з цифрової трансформації, • Володимир Многолєтній, CEO і співзасновник, Genesis, • Єгор Стадний, віцепрезидент KSE з бакалаврських програм, • Ірина Вольницька, CEO, BETLAB, • Інна Максименко, CEO, Keiki, • Зеновій Верес, лідер програми Інтернет речей», Львівська політехніка, участь онлайн, • Роман Апостол, засновник, Mate Academy, • Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук, Український католицький університет, участь онлайн. Модератор — Юрій Федоренко, ведучий DOU Podcast. Нагадаємо, цього року Київська школа економіки запускає дві бакалаврські програми: “Економіка і великі дані” та “ІТ і бізнес-аналіз”, більше про них на сайті KSE: https://kse.ua/ua/kse-program/bakalavrski-programi/ Більше інформації про Форум: https://ukraine30.com/education_science |
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012 |