ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Круглий стіл “ІТ освіта в Україні” за участі флагманів ІТ-сектору
11:10 / 31.05.2021

В рамках Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Освіта і наука” за організаційної підтримки Київської школи економіки відбудеться круглий стіл на тему “ІТ освіта в Україні”. Участь у круглому столі візьмуть представники уряду, державних та приватних закладів освіти, а також бізнесу, що фокусується на розвитку digital-галузі.

Коли: 31 травня, 12:10 — 13:10

Онлайн-трансляція круглого столу “ІТ освіта в Україні” відбуватиметься на Facebook-сторінці Київської школи економіки.

Стрімке прискорення діджиталізації освіти і науки, що відбулося протягом попереднього року, проявило потенціал та ймовірні ризики розвитку галузі, що зокрема відзначилось і для економіки. Так, частина ВВП від ІТ-галузі зросла в Україні на понад 25% за 2020 рік.

Під час заходу учасники обговорять як впливають технології на сьогоденні та майбутнє освіти та науки, яким є освітній запит для підготовки фахівців у галузі новітніх технологій, які можливості для освіти у сфері ІТ в Україні є вже зараз?

Участь у круглому столі візьмуть:

• Олександр Борняков, заступник Віце-прем’єр міністра з цифрової трансформації,

• Володимир Многолєтній, CEO і співзасновник, Genesis,

• Єгор Стадний, віцепрезидент KSE з бакалаврських програм,

• Ірина Вольницька, CEO, BETLAB,

• Інна Максименко, CEO, Keiki,

• Зеновій Верес, лідер програми Інтернет речей», Львівська політехніка, участь онлайн,

• Роман Апостол, засновник, Mate Academy,

• Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук, Український католицький університет, участь онлайн.

Модератор — Юрій Федоренко, ведучий DOU Podcast.

Нагадаємо, цього року Київська школа економіки запускає дві бакалаврські програми: “Економіка і великі дані” та “ІТ і бізнес-аналіз”, більше про них на сайті KSE: https://kse.ua/ua/kse-program/bakalavrski-programi/

Більше інформації про Форум: https://ukraine30.com/education_science

Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам
1 та 2 червня до Дня захисту дітей Одеська національна наукова бібліотека запропонувала відвідувачам цікаву виставково-пізнавальну програму «Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам».
Круглий стіл “ІТ освіта в Україні” за участі флагманів ІТ-сектору
В рамках Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Освіта і наука” за організаційної підтримки Київської школи економіки відбудеться круглий стіл на тему “ІТ освіта в Україні”. Участь у круглому столі візьмуть представники уряду, державних та приватних закладів освіти, а також бізнесу, що фокусується на розвитку digital-галузі.
Виставка «Народні ляльки Одещини. Історія та Сучасність»
У Болгарському культурному центрі відбулася унікальна виставка народних ляльок, яка вперше представила традиційну лялькову культуру багатонаціональної Одеської області.
Літературна студія «Василь Стефаник. Наближення»
13 травня 2021 року у відділі рідкісних видань та рукописів ОННБ відбулося засідання літературної студії «Василь Стефаник. Наближення» до 150-річчя від дня народження видатного українського письменника.
Ціна перемоги
Олексій Волович, Одеса Життя мого покоління, якому зараз близько сімдесяти, розпочалося після Великої Вітчизняної (ВВВ), в середовищі людей, які пережили цю страшну війну і сталінський терор. Пам’ятаю зворушливу атмосферу другої половини 50-х років, радість і духовне розкріпачення людей, які дружні і згуртовані часто збиралися за скромним святковим столом. Мій батько любив запрошувати гостей на свята. Пам’ятаю, було чимало суперечок про Сталіна, про те, що він нібито «виграв війну». Батько вже тоді був затятим антисталіністом. Доля його сім'ї, багато членів якої стали безневинними жертвами сталінського кривавого Молоха, спонукала його до цього. На все життя запам’ятав батькове «…радянський народ здобув перемогу у війні не завдяки Сталіну, а всупереч йому».© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.025