ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




В Одесской опере с большим успехом представили «Трубадура» Джузеппе Верди
12:08 / 16.08.2021
Культура
Культура

За что мы любим «Трубадур» Верди?

Конечно же за Болливудский 🕺сюжет – трагедь Вердиевсиких романических опер тут во всей красе, неостывающий ни на минуту за 3 часа действия накал страстей: любовь, кровная месть, пламенеющая ревность, цыгане, украденные дети в стиле индийских фильмов, ну и финал в духе «в общем все умерли». И все это в одном флаконе. 💃🕺🤺🏇💏🧙‍♀️🧛

А еще любим за музыку🎼, ибо партитура –букет моей бабушки, праздник для ушей меломана и прекрасная возможность вокалистам показать, на что они способны.

И я скажу, что ​вокальная часть была представлена почти идеально, а это исключительная редкость для этой сложнейшей оперы.☝

Под такое пение вёсла бросай и плыви. 🏊‍♂️😀Куда? В мир высоких чувств. А уж у Верди их лучшее собрание.👍

Леонора — Юлия Терещук. При всей высоте очень мягкое исполнение. Чисто, изящно, спокойно. Особенно пианиссимы хороши. «Культурное» пение.

Олег Злакоман очень тонко исполнил все нюансы партии — и форте с фортиссимо, а где надо — и пианиссимо, а уж как страсти и огня поддаст — некоторые эпизоды просто трогали до слез. Ну и кантилена роскошная.👏

​Татьяна Спасская (Азученна) — обладательница сильного и очень эмоционального голоса. Ее дуэты со Злакоманом были хороши. Звучали чисто и проникновенно. А уж артистично то как!👏

Виталий Белый — граф. Прекрасное исполнение, страстей в клочья не рвёт, зато голос силы и свободы невыразимой. Дыхание лёгкое, как по реке плывёт. Тембр мягкий, но мужественности не занимать. И страдает в меру. Не слюняво. Артистично исполнено!

Очень по-мужски исполняет. Вот же... никаких финтифлюшек внешних, а всё сказано. И спето.👏

Ну и хоры, хоры не подкачали. Мощно звучали👍

Собственно, все хороши. Удовольствия море.

Анна Сыринская

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
До Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів «Голодомори в Україні: хронологія геноциду»: круглий стіл. Анонс
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Презентація книжкової виставки-інсталяції «Мова – духовний скарб народу»: до Дня української писемності та мови
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
Відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму»
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.015