|
Идеальный фасон
10:36 / 24.09.2021
Премьерный спектакль двух Народных артистов Украины Георгия Делиева и Евгения Чепурняяка «Идеальный фасон» отправляется в тур по Украине: - 3 октября в г. Днепр ПРЕМЬЕРНЫЙ спектакль Г.Делиева и Е.Чепурняка «Идеальный фасон». Дворец машиностроителей. Начало в 19.00 https://dnepr.internet-bilet.ua/uk/komediya-idealniy-fason - 4 октября в г. Харьков ПРЕМЬЕРНЫЙ спектакль Г.Делиева и Е.Чепурняка «Идеальный фасон». Театр им. Т.Шевченко. Начало в 19.00 https://kharkov.internet-bilet.ua/ru/komediya-idealniy-fason - 17 октября в Доме клоунов спектакль Г.Делиева и Е.Чепурняка «Идеальный фасон». Начало в 19.00 - 30 октября в г. Киев ПРЕМЬЕРНЫЙ спектакль Г.Делиева и Е.Чепурняка «Идеальный фасон». Дом офицеров. Начало в 19.00 https://concert.ua/ru/event/idealnii-fason - 31 октября в г. Чернигов ПРЕМЬЕРНЫЙ спектакль Г.Делиева и Е.Чепурняка «Идеальный фасон». Театр им. Т.Шевченко. Начало в 19.00 https://chernigov.karabas.com/idealnyj-fason-premera-1 По пьесе сербского драматурга Владимира Джурджевича В ролях — Георгий Делиев и Евгений Чепурняк Пьеса впервые ставится на украинской сцене. Продолжительность спектакля — 1 час 30 минут. Ночью под Новый Год в небольшом частном ателье встречаются портной Светислав Шнайдер и местный олигарх Марко Милун. История вселяет надежду и настраивает на оптимистический лад: ведь одна такая случайная встреча может изменить тебя, а ты сам сможешь изменить свою жизнь… Повороты сюжета весьма нестандартны и непредсказуемы. Один — олигарх, владелец заводов, второй — портной, занявшийся шитьем, потеряв работу инженера. Но не так уж они не похожи, как кажется, и тем для разговора у них много общих. И не всегда эти темы спорные, они и объединить могут! Великолепная игра двух замечательных актеров легко превращает драму в комедию, неожиданные режиссерские ходы, интересный сюжет – все это для зрителя любого возраста. В спектакле есть над чем посмеяться, есть о чем погрустить и подумать. А вражда соперников перерастает в крепкую мужскую дружбу! Спектакль «Идеальный фасон» о том, что иногда нужно выпустить пар, вспомнить о мечте, стряхнув с неё пыль, и поддаться порыву. Это трагикомедия о любви, ревности и других актуальных вопросах современности.
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.018 |